Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

2024 Google for Games Geliştirici Zirvesi’nden 4 Yepyeni Güncelleme

2024 Google for Games

Her kadın gibi alışveriş yapmayı çok sevdiğim doğrudur. Bazen kendimi çok gereksiz şeyler alırken buluyorum ama onları sipariş verirken de dünyanın en mutlu insanına dönüşüyorum. Kargolarım gelene kadar da nasıl sabırsızlanıyorum anlatamam. Elimden gelse satışın yapıldığı şehre kadar gidip biran önce alabilirim. Yine alışveriş aşkı ile uyandığım bir günde sayfalar arasında dolaşırken bir şeyler beğenmediğimde moralim bozularak kapattım uygulamaları ve beni diğer çok müşteri eden şeyi yapmak için açtım tarayıcımı. Belki yeni bir güncellemeye rastlar hem bilgilenir hem de neşelenirim diyordum ki, aradığım haberi gördüm. 

Yepyeni 4 güncelleme ile 2024 Google for Games geliştirici hayatımıza dahil oluyormuş. Bir oyun meraklısı olarak hemen haberin detaylarını incelemeye başladım. Geliştiriciler bizim için daha iyi oyun deneyimleri oluşturmamıza yardımcı olmak adına kollarını sıvamışlar. Oyunlar biz oyun severleri bir araya getiriyor, bu yüzden oyun deneyimini herkes için eğlenceli ve etkileyici hale getirme konusunda oldukça kararlılar.  

Bu yeni güncelleme ile birlikte Play’de favori oyunlarımı oynayarak, ödüller kazanabilir, YouTube’da tutkulu bir oyuncu topluluğu ile bağlantı kurabilir, reklamlar aracılığı ile sevebileceğim yeni başlıklar keşfedebilir ve Bulut tarafından desteklenen güvenli, sorunsuz oyun deneyiminin tadını artık gönül rahatlığı ile çıkarabilirim. 

Üstelik bu hafta Google for Games Geliştirici Zirvesi’nde, geliştiriciler ve oyuncular için yeni araçlar ve ürün özellikleri yelpazesi sunuyorlar. Bu güncellemelerle, biz oyun severler oyunlarımızı bir üst seviyeye taşıyabilir, böylece daha da etkileyici dünyaların tadını çıkarabiliriz. Favori başlıklarımız ile etkileşim kurmanın yeni yollarına sahip olabiliyoruz. Haydi, yeniliklere birlikte göz atalım. 

Play Pass Çok Daha Fazla İyileştirildi

Bulunduğumuz günden itibaren, belirli pazarlardaki Google Play Pass aboneleri, EA SPORTS FC™ Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, MONOPOLY GO! ve Roblox gibi oldukça ünlü ve popüler olan, üstelik benimde çok severek oynadığım oyunlarda oyun içi öğeler ve indirimler alabileceğiz. Bu, mevcut 1.000’den fazla reklamsız oyun ve uygulama kataloğunun yanı sıra kullanıcılara sunuluyormuş. Böylelikle aynı aylık fiyata daha fazla değer elde etmiş oluyoruz. Tamamen bizi düşünerek büyük bir incelik yapmışlar.  

Sevdiğimiz Oyunlarla Artık Etkileşim Kurmanın Yeni Yolları Mevcut

Artık Google Play Store’da indirdiğim oyunlarda özel promosyonları, oyun içi öğeleri ve yenilikleri keşfetmek çok daha kolay olacak. Bugünden itibaren, favori oyunlarımla ilgili en son YouTube videolarını Oyunlar sekmesinde ve mağaza listeleme sayfamda doğrudan görüntüleyebileceğim. Böylece favori oyunlarımla ilgili bir gelişmeyi kaçırmamış olacağım. 

Kullandığım mobil telefon ekranında “En Son Videolar”, “Etkinlikler ve Teklifler” ve SSS’ları gösteren sayfadan geçen bir ekran gösterilirken, ikinci mobil telefon ekranı, Play Store’da “Stumble Guys” başlıklı “En Son Videolar” oynatılan bir videoyu gösterecek. 

Üstelik, AdMob, oyun içi reklamları oyun dünyasına entegre edilmiş etkileşimli unsurlara dönüştürebiliyor. Oyun oynarken ortaya çıkan pop-uplar ya da video ayarları yerine, entegre reklamlarla etkileşime girebiliyor veya sadece oyun oynamaya devam edebiliyor olacağım. 

Giriş Yapma Ve İlerlememi Kaydetmek İçin Çok Daha Fazla Yol 

Tercih ettiğim giriş yöntemini kullanarak Play Oyun Hizmetleri’ne birden fazla oturum açma seçeneğini dahil etmemizi çok daha kolay bir yol haline getiriyorlar. Ayrıca, oyun ilerlememi ve başarılarımın tamamı benimle birlikte gelecek, böylece nerede kaldığıma bakılmaksızın herhangi bir cihazdan oturum açtığımda kaldığım yerden devam edebileceğim. 

Önde Gelen Geliştiricilerden Daha Fazla PC Oyunu İmkanı 

Google Play Games, yerel PC oyunları için desteğini bir hayli genişletiyormuş. Bu, Lineage2M, Odin: Valhalla Rising, Genshin Impact ve Dragonheir: Silent Gods gibi en popüler PC oyunlarının bazılarının zaten hali hazırda mevcut olduğu, mobil ve PC üzerinden üst oyunları deneyimleme yollarını bize sunmaktan heyecan duydukları anlamına geliyor.

İşte alışveriş yapmak yerine keyfimi yerine getiren güncellemeleri sizinle de paylaştım. Bir oyun meraklısı olarak bu güncellemeler benim aşırı hoşuma gitti. Bahsettiğim oyunları deneyerek hayatın kargaşasından biraz uzaklaşmak eminim ki size de çok iyi gelecektir. Haydi, hep birlikte bir el oyun atarak neşemizi yerine getirelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.