Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

2024’te Try Guide ile İlkbahar Alışveriş Trendlerini Keşfedin

2024’te Try Guide ile İlkbahar Alışveriş Trendlerini Keşfedin

En güzel mevsim ilkbahardır ve bence bu konu tartışmaya kapalıdır. Ağaçlar meyveleri için çiçek açar, kuşlar bir farklı cıvıldar ilkbaharda, güneşin tenini yakmadan vuran sıcaklığının muhteşemliği gibi. İlkbahar başkadır benim için, yeni bir heyecana başlar gibi başlarım bu mevsime. Yaz mevsiminin habercisi, sanki yeni bir serüven gibi. Kul cıvıltıları ile uyandım bu sabah. Sanırım içimdeki şairin sebebi de bu. Gülümseyerek uyandığımı fark ettim. Bu da demek oluyor ki, bugün çok güzel bir gün olacak benim için. Hemen yataktan fırladığım gibi elimi yüzümü yıkadım. Hemen uykumun açılması gerekiyordu. Bahçeye çıktım ve ufak hareketlerle vücudumu esneyerek kaslarımın da uyanmasını sağladım. Bu rutinimi oluşturduğumdan beri enerjimin gün boyu yerinde kaldığını hissediyorum. Bu yüzden size de tavsiye ederim. Kahvem demlenirken tabletimle bahçede hava alıyorduk. Ve işte beni heyecanlandıran bir haber! 

İlkbahar Try Guide, trend belirleyici hayatımıza dahil oluyormuş. Yaklaşan ilkbahar mevsiminde ne alınması gerektiğini bizlerle paylaşıyormuş. Nihayet beni heyecanlandıran ve enerjime enerji katan bir haber daha. 

Milyonlarca kişinin mevsimi değişiyor ve dünyanın birçok yerine artık ilkbahar geliyor. Gelen yeni mevsim beraberinde alışveriş yapılacak yeni trendler getiriyor. Malum, her mevsim yeni bir moda demek. Günümüzde artık kadınlar gibi erkeklerde modayı oldukça yakından takip ediyor. Bu yüzden bu haber hem kadın hem erkek takipçilerimizi ilgilendiriyor. İlkbahar alışverişine bir adım istiyorsanız ya da sadece kış blues’undan biraz uzaklaşmak istiyorsanız, ilkbahar Try rehberi tam da bize göre. 

Okurken oldukça heyecanlandım bu habere sizinle paylaşmak için çok daha fazla heyecanlandım. Okumak kadar paylaşmak da iyi geliyor bana. Google Trends ve ve bugünün belirleyicilerinden bazıları (Jenna Lyons, Monet McMichael, Martha Stewart ve PJ Tucker dahil) Try Rehberi bu ilkbaharda nelere dikkat edeceğimize ve gardropumuzu, güzellik rutinlerimizi ve çok daha fazlasını yenilememize yardımcı olacak ürünleri bizim için paylaşıyor. 

Try Rehberi’nde yer alan ve benim dikkatimi oldukça çeken bazı trendleri daha yakından incelemeye dersiniz? Bize en geniş ürün, marka ve fiyat seçeneklerinden alışveriş yapmamıza yardımcı olabilecek Google’ın beni mest eden araçlarına birlikte göz atalım. 

Ev Dekorasyon Trendleri

ABD’de geçtiğimiz Ekim 2023 ile Ocak 2024 arasında insanlar en çok “kol koltuk” türünde yan koltuk arayışı içerisine girmişler. Kahve masaları ise yine en çok aranan masa türlerinden biriymiş. Önümüzdeki ilkbaharda, yaşam alanımızı kolayca ve hızlı bir şekilde bu parçalar ile canlandırabiliriz. ABD’deki arama sonuçlarının sayfasının üst kısmında yer alan “hızlı alın” filtresine dokunarak hızlı kargo ile temin edebilir ya da yerel olarak bulunabilen ürünleri görebiliriz. Tüm bunların yanı sıra Martha Stewart’ın dekor seçimlerine ve evimizin diğer diğer ihtiyacı olan şeyler göz atabiliriz. Üstelik hepsi bu ilkbaharda en trendlerden. 

Güzellik Trendleri

Yine ABD’deki Ekim 2023 ile Ocak 2024 arasında Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation’a olan arama ilgisi %550 artış göstermiş. Bu rakam karşısında şaşırmadım desem yalan olur. Tarte Maracuja Juicy Lip Plump’a olan ilgi ise üç kat artış göstermiş. Bu yüzden baharda birçok kez karşımıza çıkacakları şimdiden tahmin edebiliyor. Önümüze çıkan bu seçenekler bize uygun mu görmek istiyorsanız AR Beauty Güzellik araçlarını muhakkak deneyin. Kendisi oldukça eğlenceli bir platform. Size harika bir özelliğinden bahsetmeyi borç bilirim. Bazı ürünlerde, ABD alışveriş meraklıları “denemek için” simgesini seçerek herhangi seçtikleri bir rengin kendilerine ya da kendileriyle rezonans sağlayan bir modelde nasıl göründüğünü görebiliyorlarmış. Bakın işte bu özellik beni çok mutlu etti. İlkbahar için daha fazla güzellik trendini ve Monet Mc Michael’ın en iyi seçimlerini keşfedebiliriz. 

Moda Trendleri

Yine ve yine ABD’de Ekim 2023 ile Ocak 2024 arasında en çok aranan sneaker markası Nike olmuş. Mary Jane düz ayakkabıları ise Ekim 2023 ile Ocak 2024 arasında ABD’de en çok aranan bale düz ayakkabı tarzı olmuş. Bunların bilinmesi demek trendlerin şekillenmesi demek oluyor. Bu ilkbahar mevsiminde bahsetmiş olduğum tarzları daha sık göreceğimize emin olabilirsiniz. Şimdiden kendinize model beğenseniz iyi edersiniz. Ayakkabı ya da kıyafet ararken, filtreler renk ve tarz gibi benzersiz tercihlerimize göre aramamızı hızlı bir şekilde daraltmamıza yardımcı olacak. Jenna Lyons ve PJ Tucker’ın seçtiklerinin yanı sıra, Try Rehberi’nde daha fazla trend olan bahar kreasyonundaki kıyafetleri ve ayakkabıları bulabiliriz. 

Trend belirleyicilerden yapılan seçimlerle birlikte en çok tercih edilen bahar ürünlerinin tam listesini görmek isterseniz shop.ing/tryguide sizin için bıraktığım linki incelemeniz yeterli. Ben bu haberi öğrendiğimden beri bu linkten çıkamıyorum. 

Zaten uzun süredir gardrop yenileme fikrim vardı. Bu haber üzerine yaptığım araştırmalar sonucunda zevkime uygun en trend ürünlerden kendime aldım ve gardrobumun en güzel alanına yerleştirdim bile. Bu sabırsız huyum bazen beni gerçekten mutlu ediyor. Üzerine birde güzel bir alışveriş ile artık en trend ürünler ilk benim üzerimde görünecek. Modayı takip etmekte kimi zaman geç kalabiliyordum o yüzden bu haber benim için muhteşem oldu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.