Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Arm uyumlu Windows PC’nizde yeni Google Chrome’u indirin

Arm uyumlu Windows PC'nizde yeni Google Chrome'u indirin

Uzun süredir şehrin kargaşası ve sesinden epey rahatsız olduğumu hissediyordum. Hafta sonuna bir kaçamak yapmayı planlayarak dağ evine gitme kararı kaldım. Sessizlik, doğayla iç içe olmak, kuş cıvıltıları bana iyi gelecekti. Uzun zamandır dağ evine gidilmediği için epey eksikleri vardı. Öncelikle eksiklerini tamamladım. Arabamın bagajı neredeyse dolmuştu. Arabada güzel bir müzik açarak düştüm yollara. Henüz yolculuğa yeni başlamama rağmen hemen keyfim yerine gelmeye başlamıştı. Nihayet geldim, çok güzel bi kahve hazırladım kendime. Tabletimde dolanırken birden yeni bir gönderi çekti dikkatimi. Snapdragon ile çalışan Windows PC’ler için optimize edilmiş yeni bir Chrome sürümü geliyormuş. Gözlerim faltaşı gibi açıldı. Dağ evinde muhteşem bir içeriği inceliyordum daha ne isterdim ki? Hemen detaylı incelemeye başladım. Meğer Web’de gezinmeyi çok daha hızlı ve çok daha sorunsuz hale getirmek için kendisini geliştiriyormuş. 

Gelin daha detaylı anlatayım. Chrome’u, telefonumdan masaüstü bilgisayarıma kadar aklınıza gelecek tüm cihazlarımda hızlı ve güvenli olacak şekilde tasarlayarak bize sunuyorlar. Elbette her zaman, en yeni platformları desteklemek amacı ile geliştiriyorlar. Yenilik ve güncel kalmak denildiğinde akıllara gelen tek isim Chrome oluyor. 

Tam sürümü bu hafta yayınlanacak ve hizmete açılacak. Bu yeni sürüm ile Snapdragon tarafından desteklenen Arm uyumlu Windows PC’ler için Chrome’un tam sürümü indirilebilir hale gelecek. Bu yeni sürümü indirmek için epey sabırsızlanıyorum. Bahsettiğim bu yeni sürüm ile birlikte Chrome Web’de gezinmeyi daha hızlı ve daha sorunsuz hale getirecek bizim için. Bunun için bilgisayarımızdaki donanımı ve işletim sistemi için tamamen optimize edilecek. Ve son yapılan benchmark testlerine dayanarak, Qualcomm’un yaklaşan Snapdragon X Elite ile Chrome’un performansında çok daha büyük bir artış beklediklerini de biliyorum.

2024 ortalarından itibaren, Google Chrome’un yeni sürümü, Snapdragon X Elite’in Windows bilgisayarları için öncü platform olarak yerleşmesine yardımcı olacak.

Cristiano Amon
Başkan ve CEO, Qualcomm Inc.

Hem Windows masaüstü bilgisayarımdan hem de dizüstü bilgisayarımdan Chrome kullanarak sadece performansımı arttırmakla kalmayacağım. Aynı zamanda güçlü güvenlik özelliklerine de sahip olarak, üretken yapay zeka özelliklerine, binlerce uzantıya ve tema seçeneğine erişerek gezinme demeyimimi kişiselleştireceğim. 

Tam sürümü Chrome’u gözden kaçırmamanız adına hemen indirin ve muhteşem yeniliklerin keyfini çıkarın. Ben de şimdi kahvemi tazeleyip balkona çıkarak indirme işlemini tamamlayacağım. Sonrasında ise bu kadar teknoloji yeter diyerek biraz doğada yürüyüş yapmayı planlıyorum. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.