Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Artık Google Workspace müşterileri Gemini’yi kullanabiliyor

Gemini Google Workspace

Sabah gözlerimi açtığımda enerjimin ne kadar yüksek olduğunu fark ettim. Gün içinde bu kadar enerjinin fazla olduğuna kanaat getirmiş olucam ki, hemen kalkıp spor kıyafetlerimi giydim. Sahil kenarında hafif tempolu koşmak ve kulaklıktan gelen ahenkli müzik enerjimi atmama yardımcı olacak. Koşarken yüzüme vuran rüzgar ile kendime geldim. Artık eve gitme zamanı. Eve geldiğim esnada hemen duşa attım kendimi. Hafif serin sular eşliğinde güzelce duşumu aldım ve güzel bir kahvaltı hazırladım kendime. Tabletimde gezinirken Gemini ile ilgili bir habere denk geldim. Artık Google Workspace müşterileri de Gemini’yi kullanabiliyor. Tabii bu haber ilgimi çekmeyi başardı. Bulunduğumuz günde tüm boyutlardaki organizasyonlar için tasarlanmış yeni bir plan olan Gemini Business’i ve Gemini ile sohbet etmek için yeni, kurumsak sınıf bir deneyimi tarafımıza sunuyorlar. 

Bu ayın başında bir önceki güncellemeleri olarak Gemini’nin Gııgle Workspace’e geleceğini zaten duyurmuşlardı. Bugünden itibaren ise, Google Workspace için Duet Al, müşterilere en yetenekli yapay zeka modellerine erişim sağlayan Gemini for Google Workspace olacağını duyurdular. Bu yeni güncellemeleri kapsamında Gemini, milyonlarca kişinin her gün kullandığı Workspace uygulamalarına entegre ediyorlar. Bu durumun, bizim için oldukça kullanışlı ve çok daha verimli olacağından eminim. 

Biz tüketiciler, ekipler ve tüm boyuttaki organizasyonlar için sunulan seçenekler oldukça kusursuz. Gemini for Workspace ile doğum günü partisi düzenleyebilir, pazarlama kampanyası tasarlayabilir ya da yeni bir girişim için iş planı yazma gibi görevlerde bana aktif bir şekilde yardımcı olabiliyor. Gemini for Workspace ayrıca, kurumsal sınıf veri korumaları ile birlikte Gemini sohbet etmek için yeni bir bağımsız deneyimi de bizlere son derece profesyonel bir şekilde sunuyor. 

İşletmeniz İçin En Doğru Planı Bulun

İşletme sahipleri için kaçırılmayacak bir güncelleme ile girdi hayatımıza Gemini. Milyonlarca küçük işletme, bağlantı kurmak, yaratmak ve işbirliği yapmak için Workspace’i kullanmaya başlamış bile. Üstelik işletmeler bu sayede oldukça değer görüyor. Yapay zeka (Al) teknolojileri konusundaki ilgileri oldukça yüksek. Aslına bakarsanız bir ankete göre küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) müşterilerinin %88’i veri analizi, görev yönetimi, e-posta taslağı hazırlama, müşteri desteği ve çok daha fazlası konularında generatif Al teknolojileri ile çalışma konusunda da oldukça ilgili. 

Oldukça verimli ve kaliteli Gemini Business’i yeterince deneyimledikten sonra hayatımıza sunuyorlar. Her ölçekteki organizasyonların Workspace’de generatif Al ile başlamalarına da yardımcı oluyor. Üstelik çok daha düşük fiyatla sunulan bir plan. Yıllık taahhüt ile kullanıcı başına 20 dolardan başlayan fırsatları Gemini for Workspace’e erişim sağlayabiliyoruz. Bu fiyata bu performansın inanılmaz olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Üstelik bu erişimde Dokümanlarda ve Gmail’de yazmama yardımcı ol özelliği, Tablolarda gelişmiş akıllı doldurma ve Slaytlarda görüntü oluşturma gibi deyimleride içeriyor. 

Ayrı olarak Gemini Enterprise’ı da satın alabiliyorum. Bu da Workspace Enterprise için Duet Al’nin yerini alıyor. Bunun maliyeti ise yıllık kullanıcı başına ayda 30 dolara mal oluyor. Gemini Enterprise, Gemini Business ile aynı yetenekleri sunuyor ve çok daha fazla kullanım alanı da sunuyor. Ayrıca, Gemini’nin 100’den fazla dil çiftinde kapalı altyazı tercüme edebildiği Al destekli toplantılar için ek olarak yetenek de içeriyor. Üstelik üstün yeteneği sayesinde yakın toplantı notlarını bile alabiliyor. Bulunduğumuz günden itibaren şuan mevcut olan Duet Al for Workspace müşterileri otomatik olarak Gemini Enterosrise’a yükseltilecek. 

Yeni Bağımsız Bir Deneyimde Gemini İle Dilediğiniz Sohbeti Edin

Gemini ile sohbet etme devri başladı. Bugün, Gemini ile sohbet etmek için yeni, kurumsal sınıf bir bağımsız deneyimi sunmaya adım atıyorlar. Bu deneyim, 1.0 Ultra kullanıyor. Üstelik gemini.google.com adresinde Gemini Business ve Gemini Enterprise müşterileri için kullanıma açılacak. 

Gemini Yapay Zeka Robotu

Her defasında yaptığı güncellemeleri ile ben kendisine hayran bırakan Gemini’ye buradan teşekkürlerimi iletmek isterim. 1.0 Ultra kullanması nedeniyle, bugün yaygın olarak kullanılan en büyük ve en yetenekli modelleri arasında. İçgörülü, uzman yanıtlar alacak ve yanıtları kontrol etme yeteneğine sahip olacağız. Ne kadar da harika değil mi? Bir örnekle taçlandıracak olursak; serbest pazarlama danışmanıysanız, iş trendlerini, rekabet analizini tahminleri almanıza yardımcı olmak için Gemini’den dilediğiniz talepte bulunabilirsiniz. Üstelik müşteri için pazara gitme planı oluşturabiliyor.

Bu harika deneyim, ek kurumsal sınıf ve veri kurmalarına sahip. Bu da, Gemini ile olan konuşmalarımızın reklam amaçları için kullanılmadı, generatif makine öğrenme teknolojilerine iyileştirmek için bizler tarafından incelendiği ya da diğer kullanıcılar, organizasyonlarla paylaşılmadı anlamına geliyor. Yani bu da demek oluyor ki güvenlik düzeyleri de en üst seviyelerde.

İşletmeler ve bizim için hangi teklifin en uygun olduğu da dahil olmak üzere Gemini for Workspace hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Şahsen ben bilgilerin daha fazlasına edindikçe deneyimlemek için sabırsızlanıyorum. Google One Al Premium Plan üyesiyseniz, Gemini’yi Gmail, Docs, Slides, Sheets ve Meet’te nasıl kullanabileceğimi de kontrol edebiliyorum. üstelik bir diğer harika özelliği ise, Gemini for Workspace’i eğitim müşterilerine sunmak için çalışıyorlar. Bu önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi paylaşmayı da sabırsızlıkla bekliyorlar. Doğrusu ben de okumak için dört gözle bekliyorum.

“Nerede yenilik orada ben.” diyebilirim kendimden için. Yeni güncellemeler eşliğinde kahvaltımı yapmış olmanın verdiği huzur ile artık günüme başlayabilirim. Edindiğim bilgileri paylaşmak bu hayatta bana zevk veren nadir şeylerden bir tanesi. Hayatıma bu zevki verdiğin için sana minnettarım Gemini. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.