Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeDijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama ajans hizmetlerimiz (SEO, SEM Google ADS ve Sosyal Medya) gibi dijital ortamda hedef kitlenize ulaşmak için, kitlenizi analiz ederiz, optimize çözümler sunarız.

HTekin Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama ajansı olarak dijital ortamda, şirketinizin veya markanızın hedef kitlesine yönelik stratejik planlama yapar, analiz eder ve optimize çözümler sunar.

Potansiyel müşteri kitlenize ulaşmak için SEO (arama motoru optimizasyonu), SEM Google ADS (Arama Motoru Pazarlama), Sosyal medya reklamcılığı  (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube) gibi işinizin dijital varlığını güçlendirmesi için kullanılan dijital araçlar ile ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında tanıtır.

Dijital Pazarlama Ajans Nedir

Dijital Pazarlama Danışmanlık ve Hizmetlerimiz

Dijital platformlarda ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırmak mı istiyorsunuz? Gelin birlikte dijital dünyada, başarıya doğru adım atalım! Peki, birlikte sizin için neler yapabiliriz?

SEO Hizmetleri

Web siteniz için SEO Danışmanlığına ihtiyacınız mı var?

Arama motorlarında şirketinizin web sitesinin görünürlüğünü artırmak mı istiyorsunuz?

Gelin birlikte neler yapabiliriz, işinizi ya da markanızı arama motorlarında üst sıralara nasıl çıkarabiliriz bize danışın.

Peki, biz size nasıl yardımcı olabiliriz? 

Google’da görünürlüğünü arttırmak için rakip analizi olmak üzere web sitenizin hatalarını, teknik verilerini sunan rapor hazırlarız bu doğrultuda çalışmalara başlarız. Bu süreçte danışmanlık tamamen ücretsizdir.

SEO

Arama motoru optimizasyonu

Google Ads Danışmanlığı

Google ADS’de reklam vermek mi istiyorsunuz?

Google’ın arama sonuçlarında verebileceğiniz birçok reklam türü mevcuttur. Bunlardan bazıları; metin reklamları ve görüntülü geri dönüşümlü reklamlar olmaktadır. Google Reklamları kullanarak birçok avantajlarınız olacaktır. Satış oranını, tıklanma sayısını, daha fazla ziyaretçi kazanımını artıracaktır.

Google ADS yönetimi bize bırakın, bütçenize uygun reklamları profesyonel şekilde biz yönetelim.

SEM Google ADS​

Arama motoru pazarlaması

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarında reklam vermek, içerik oluşturmak, içerik paylaşmak, potansiyel müşteri kitlenle etkileşim kurmak ve içeriklerinden gelen web sitenin trafiği arttırmak mı istiyorsunuz?

Biz sizler için neler yapabiliriz?

Sosyal medya hesap yönetimini bize bırakın, marka veya ürününüzün hedef kitlesini belirleyelim, içerik ve görsellerinizi yönetelim ve bütçenize göre reklam verelim.

Sosyal Medya

Instagram, Facebook, Twitter Reklamcılığı

Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Neler Yaparız?

Dijital pazarlama ekibimiz daima en iyi sonuç alabilmek adına organik web site trafiğinizi arttırmak için, anahtar kelime planlama, içerik analizi, rakip analizi, içerik planlama, görsel planlama, sosyal medya kanallarında hedef kitle belirleme, hesap yönetimi ve reklam yönetimi gibi işler için yoğun çaba harcarız.

01

Danışmanlık Süreci

Danışmanlık süreci esnasında sizi dinleriz, almak istediğiniz hizmet hakkında beraber bir yol haritası belirleriz.

02

Analiz Raporu

Proje hakkında tüm detaylar görüşüldüğünde taraflar anlaştığında, analiz raporu ve sözleşmeyi tarafınıza sunarız.

03

Sonuç

Sözleşmeyi kabul ettiğiniz takdirde işe başlarız.

 

Dijital Pazarlama
Hakkında Sorulan Sorular

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yılların deneyimi ve profesyonel, kaliteli hizmet almak için. Odak noktamız her zaman çözüm üretmek, stratejik planlama ile başarıya giden yolda devam etmektir.

Dijital pazarlama hizmetinin bize faydaları nelerdir?

Şirketiniz veya markanız için dijital pazarlamanın faydaları nelerdir:

 

  • Hedef kitlenizi belirleme,
  • Ziyaretçi sayısını artırma,
  • Ürün veya hizmetlerinize müşteri çekmek,
  • İçerik ve görsel pazarlama,
  • Ziyaretçi davranışlarının analiz edilmesidir.

SEO (arama motoru optimizasyonu) nedir?

SEO’nun Türkçe anlamı “Arama Motoru Optimizasyonu” ve İngilizce anlamı “Search Engine Optimization”.

Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında web sitenizin hedeflenen anahtar kelimeleri ile görünürlüğünü artırmak ve üst sıralara çıkarabilmektir. Web sitenizi optimize edilmesi için arama motorların kriterlerine uygun olmalıdır.

İşletmeler için SEO hizmeti neden önemli?

SEO çalışmaları başarılı yapıldığında, işletmenizin web sitesi daha geniş kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Bu sayede firmanıza olan güven artacaktır ve satışlarınızın artmasını sağlayacaktır.

SEM Google ADS pazarlaması nedir?

Sem Google ADS anlamı “Arama Motoru Pazarlaması”. Google arama motorunda görünürlüğünü artırmak için alınan ücretli reklamlarla web sitenizin tıklanma oranını artmasını sağlayan bir pazarlama yöntemidir.

Sosyal medya pazarlaması nedir?

Sosyal medya pazarlaması, sosyal medya kanallarından ürün ve hizmetlerinin içerik ve görsellerini tanıtımını yapmak için bir pazarlama yöntemidir. Kısa ve uzun vadeli planlamalar yaparak içeriklerinizi, görsellerinizi, web sitenize müşteri çekerek ve birçok yöntemlerle Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya kanallarından pazarlayarak hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hizmeti fiyatları nasıl belirlenir?

Dijital pazarlama hizmeti için belirli bir standartta ücretleri yoktur. Öncelikli hedef kitlenizi analiz etmemiz gerekiyor. Analiz raporu sonuçlandığında ücret belirlenir, tarafınıza analiz rapor sonuçları ve sözleşmeyle birlikte göndeririz.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.