Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGmail

Gmail

İşinize özel e-posta için "isim@sirketadi.com" adresini hızlıca sağlıyoruz. Hesaplarınızı güvenle yönetir, veri taşıma işlemlerini üstleniriz.

Kurumsal Gmail E-posta Hizmeti​

Şirketimiz, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere özel Gmail kurumsal e-posta “info@sirketiniz” çözümleri sunmaktadır. Kurulumdan başlayarak size özel destek sağlıyoruz. İşletmenizin iletişimini güçlendirin, profesyonel bir görünüm elde edin! İşlerinizi daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayan bu hizmetle, güvenli ve reklamsız bir e-posta ortamında iletişim kurabilir, sesli veya görüntülü görüşmeler yapabilir, paylaşılan dosyaları ve görevleri kolayca organize edebilirsiniz. Ayrıca, şirketimiz Google Workspace çözümleriyle işletmenizin dijital dönüşümünü sağlayarak, ekip işbirliğini ve verimliliği artırır. 

Kurumsal Gmail E-posta Hizmeti​​

Hemen Gmail’e Giriş Yapın

İşinize özel Gmail hesabı açmak için bizden kurulum desteği alabilirsiniz. 

Nelere Sahip Olacaksınız?

Gmail Hesabı Kurulum Sürecinde Neler Yaparız?​

01

Kurulum​

İşletmenizin alan adını kullanarak E-posta kurulumunu yaparız.

02

Veri Aktarımı​

Tüm verilerinizi güvenli bir şekilde yeni bir Google Workspace ortama taşırız.

03

Eğitim Ve Destek​

Gmail’i daha etkin kullanımı için size eğitim ve kurulum sonrası ömür boyu destek sağlarız.

Gmail'i Kullanarak Daha Fazlasını Yapın

Daha fazlası için Gmail’i keşfedin.

Alan Adınız için @sirketadi.com E-posta Adresi

Firmanızın prestijini artırmak amacıyla, huseyintekin@sirketadi.com gibi profesyonel e-posta adreslerini tüm çalışanlarınıza temin ediyoruz. Bu adım, işletmenizin kurumsal kimliğini güçlendirerek müşterilerinizle olan iletişimi daha etkin hale getirecektir. Ayrıca, şirket içi iletişimi ve profesyonel görünümü de destekleyecektir.

Ekibinizle Entegre Çalışın

Gmail üzerinden iş arkadaşlarınızla iletişim kurun, tek bir arayüzde sohbet edin; iş ortaklarınızla ise Meet üzerinden görüntülü toplantılar düzenleyin. Akıllı özelliklerle e-postalarınıza daha hızlı yanıt verin, takviminizdeki randevuları planlayıp paylaşın. Ofiste iş arkadaşlarınızla daha verimli ve düzenli çalışmak için ideal bir ortam oluşturun.

Sizi Spam Tehditlerine Karşı Korur​

Gmail spam tehditlerine karşı yapay zeka öğrenim modeli sayesinde, e-posta güvenliğini olası spam tehditlerinden zararlı dosyaları, kötü amaçlı yazılım içerikleri ve bağlantıları tespit eder ve %99,9 oranında engeller. Gmail güvenlik açısından riskli e-postaları ve dosyaları tespit ettiğinde kullanıcıları uyarır. Şifreleme yöntemi ile e-postaları ve dosyaları şifreler, verilerin güvenliğini sağlar.

Gmail Sizi Spam Tehditlerine Karşı Korur

%99,9 Çalışma Süresi

İşletmeniz için kesintisiz hizmet arayışındaysanız, Google’ın dünya çapında güvenilir altyapısına güvenebilirsiniz. Yılın her günü, haftanın 7 günü, günün her saati hizmet sunan bu altyapı, otomatik yedeklemeler, spam koruma ve sektördeki en güçlü güvenlik önlemleriyle işletmenizin verilerini korur.

Google Workspace Artık Gmail İle Daha Güçlü​

Google Workspace’in çatısı altında bir araya gelen bu uygulamalar, Gmail ile daha verimli, daha hızlı ve daha akıllı çalışmanızı sağlar.

Hemen Başlayın

İhtiyacınız olduğunda, mesai saatleri pazartesi-cuma günleri “9:00 – 17:00” destek alabileceğiniz e-posta, sohbet ve telefon yoluyla gerçek bir kişiye ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.