Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeKurumsal Gmail Hesabı

Kurumsal Gmail Hesabı

İşletmen için güvenli kurumsal Gmail hesabına mi ihtiyacın var? Google iş ortağınız olarak, e-posta "isim@sirketadi.com" hesaplarınızı güvenli bir şekilde yönetiriz ve taşıma işlemlerini üstleniriz.

Gmail ile Güvenli, Akıllı E-posta Hizmeti

Gmail, dünya genelinde en çok tercih edilen ve kullanımı son derece kolay olan e-posta hizmetidir. Her gün milyarlarca kullanıcının güvenliğini garanti eder, spam ve kötü amaçlı yazılımları etkili bir şekilde engeller. Gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde, Gmail size şüpheli e-postaları tanımlayarak potansiyel tehditlere karşı uyarıda bulunur.

Gönderilen e-postalar için detaylı denetim seçenekleri sunar ve Gizli Mod ile iletilerin güvenliğini artırır. Gmail, kullanıcıların içeriğini reklam amaçları için kullanmaz, her zaman güvenlik ve gizliliği ön planda tutar. Kullanıcılarına güvenli e-posta iletişimi sağlama konusundaki taahhüdünü sürdürür.

 

Gmail.com Giriş

Gmail Hesabı Kurulum Sürecinde Neler Yaparız?

01

Kurulum

Google Workspace iş ortağı olarak E-posta kurulumunu yaparız.

02

Veri Aktarımı

Tüm verilerinizi güvenli bir şekilde yeni bir ortama taşırız.

03

Eğitim Ve Destek

Gmail’i daha etkin kullanımı için size eğitim ve destek sağlarız.

Gmail'i Kullanarak Daha Fazlasını Sahip Olun

Kurumsal Gmail hesabı, kuruluşlar için ticari amaçlı kullanılan e-posta hizmetin önemi oldukça fazladır. Peki, kurumsal Gmail hesabı kullanmanın avantajları nelerdir?

  • İşletmenizin domain adını kullanarak, Google Workspace hesabı üzerinden özel e-posta adresleri oluşturmanıza izin verir,
  • Google Drive üzerinden daha fazla depolama alanı sunulur, bu sayede daha fazla dosya saklamanıza izin verir,
  • Google Meet veya Google Chat kullanarak, birden fazla iş ortaklarınız ile daha kolay iletişim halinde olursunuz ve birlikte çalışmayı kolaylaştırır,
  • Google güvencesi ile standart hesaplarından daha fazla güvenlik önlemi sunar.

 

Business Starter

₺61

/ay başlayan fiyatlarla

Daha Hızlı, Verimli ve Organize Çalışın​

Daha Hızlı, Verimli ve Organize Çalışın

Gmail üzerinden iş arkadaşlarınızla sohbet edin, iş ortaklarınızla Meet üzerinden görüntülü toplantılar gerçekleştirin. Akıllı özelliklerle e-postalarınıza daha hızlı yanıt verin. Takvim üzerinde randevularınızı planlayın ve paylaşın. Ofiste iş arkadaşlarınızla daha verimli ve düzenli çalışın.

Sizi Spam Tehditlerine Karşı Korur

Gmail spam tehditlerine karşı yapay zeka öğrenim modeli sayesinde, e-posta güvenliğini olası spam tehditlerinden zararlı dosyaları, kötü amaçlı yazılım içerikleri ve bağlantıları tespit eder ve engeller. Gmail güvenlik açısından riskli e-postaları ve dosyaları tespit ettiğinde kullanıcıları uyarır. Şifreleme yöntemi ile e-postaları ve dosyaları şifreler, verilerin güvenliğini sağlar.

Gmail Sizi Spam Tehditlerine Karşı Korur

Gmail Özelliklerini En İyi Şekilde Kullanın

İster Android, ister iOS cihazlarda Gmail’i özgürce kullanarak hızlı erişim, organizasyon ve etkili iletişimle kişisel ve iş e-postalarınızı verimli bir şekilde yönetin. Gmail, her cihazda en iyi deneyimi sunar ve kişiselleştirilebilir, işlerinizi akıcı ve etkili bir şekilde sürdürmenizi sağlar.

Google Workspace Artık Gmail İle Daha Güçlü

Google Workspace’in çatısı altında bir araya gelen bu uygulamalar, Gmail ile daha verimli, daha hızlı ve daha akıllı çalışmanızı sağlar.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.