Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Chat

Google Chat

Google Chat, kişisel veya işinin için letişimini kolaylaştıran web tabanlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar, e-posta, sohbet ve sesli/görüntülü iletişim gibi çeşitli yöntemlerle birbirleriyle iletişim kurabilir.

Google Chat'e Giriş

Google Chat, çevrimiçi sohbet uygulaması olarak, ekiplerin akıllı ve koordineli çalışmaları için tasarlanmış bir iletişim aracıdır. Google Chat, ekiplerin işbirliğini güçlendirmek amacıyla toplu sohbet odaları oluşturma, birden fazla kişiyle mesajlaşma, özel sohbetler ve ek dosya paylaşımı gibi çeşitli özellikleri sunar. Google Chat uygulaması, Google Workspace’in bir parçasıdır, Google Docs, Sheets ve Slides gibi uygulamalar ile entegre çalışır ve dosya paylaşımında büyük kolaylık sağlar.

Google Chat Giriş​

Başlangıç

Google Chat'i Kullanmaya Başlayın

Kişisel veya işiniz için Google Chat’i web üzerinde veya mobil/tablet cihazlarda kullanın. Hemen Google Chat’i indirin ve etkili iletişime başlamak için hazır olun.

01

Web Üzerinde Kullanın

Web tarayıcınızı açın ve tarayıcınızın adres çubuğuna mail.google.com/chat/‘ yazarak ya da bu bağlantıyı kullanarak Google Chat’e erişin. 

02

Mobil/Tablet Cihazlarda Kullanın

Google Chat uygulamasını Android için Google Play Store veya iOS için App Store üzerinden edinin ve yükleyin. Uygulamayı başlatın ve hemen kullanmaya başlayın.

Topluluk ve Ekip Çalışması
Odaklı Platformun Özellikleri

Google Chat Ve Gmail'i Entegre Kullanın

Gmail’de Chat’i kullanarak, iş sohbetleri, özel sohbetler ve e-posta adresleri tek bir yerde birleşir. E-posta göndermek yerine hızlı bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ekibinizle gerçek zamanlı olarak anlık işbirliği yapabilir, dosya paylaşımı, hızlı iletişim ve anlık bildirimlerle daha etkili bir çalışma süreci oluşturabilirsiniz. Bu özellikler, özellikle ekibinizle daha verimli çalışmak ve daha az zaman harcamak için büyük bir avantaj sağlayabilir.

Google Chat Ve Gmail'i Entegre Kullanın​
Özel Alanlar Oluşturarak Birlikte Çalışmanın Kolaylıkları

Özel Alanlar Oluşturarak Birlikte Çalışmanın Kolaylıkları

Google Chat’e ekiplerin konuya özel alan oluşturarak, birlikte çalışmanın daha kolay ve daha verimli hale gelir. Belirli bir konuya odaklanarak, ekip çalışanları belirli projeler üzerinde özel alanlar içinde, her alan için yetkilendirme yapılabilir, belirli kişilerin erişimine izin verilebilir. Konuya özel alanları kullanarak, ayrı ekipler oluşturarak daha kolay yönetilebilir.

Yapay Zeka Destekli Akıllı Özellikleri Keşfedin

Hem iş hem de kişisel mesajlarınızı yönetmek için tasarlanan Google Chat, size özel emojiler, tepkiler, GIF’ler ve zengin metin biçimlendirmesi ile yazışırken ifade gücünüzü artırır. Akıllı yazma ile kelime tahmini, otomatik düzeltme ve görüşmeyi özetleme gibi özelliklerle daima bağlantıda kalmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Yapay Zeka Destekli Özellikleri ​

Google Chat ve Workspace
Uygulamalarını Birlikte Kullanın

Google Chat’i Google Workspace ile entegre ederek iletişiminizi daha verimli hale getirin.

İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.