Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Chat

Google Chat

Google Chat web tabanlı mesajlaşma uygulaması, ekip ile koordine çalışmayı kolaylaştıran iletişim uygulamasıdır. Kullanıcılar e-posta, sohbet ve sesli/görüntülü gibi birçok farklı yolla birbirleriyle iletişim kurmasına olanak verir.

Google Workspace Uygulamaları;

Google Chat İle Ekip Çalışmasını Kolaylaştırır

Google Chat çevrimiçi sohbet uygulaması, ekiplerin akıllı ve koordine çalışmaları için tasarlanmış iletişim aracıdır. Google Chat, ekiplerin işbirliğini güçlendirmek için, toplu sohbet odaları oluşturma, birden fazla kişilerle mesajlaşma, özel sohbetler ve ek dosya paylaşımı gibi çeşitli özellikleri sunar.

Google Chat uygulaması Google Wokspace‘in bir parçasıdır, Google Docs, Sheets ve Slides gibi uygulamalar ile entegre çalışır ve dosya paylaşımında büyük kolaylık sağlar.

Google Chat Ve Gmail'i Entegre Kullanın

Google Chat ve Gmail arasında entegrasyon kullanmanın kullanıcılar için pek çok kolaylıkları vardır. Gmailde Chat’i kullanarak, iş sohbetlerin, özel sohbetlerin ve e-posta adreslerin aynı yerde toplanmış olur. E-posta göndermenin yerine, hızlı bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ekibinizle gerçek zamanlı olarak anlık işbirliği yapabilirsin. Ayrıca, dosya paylaşımı, hızlı iletişim ve anlık bildirimler alabilirsin. Özellikle ekibinizle daha verimli çalışma için süreci hızlandırmak ve daha az zaman harcamak için faydalı olabilir.

Google Chat Ve Gmail'i Entegre Kullanın​
Özel Alanlar Oluşturarak Birlikte Çalışmanın Kolaylıkları

Özel Alanlar Oluşturarak Birlikte Çalışmanın Kolaylıkları

Google Chat’e ekiplerin konuya özel alan oluşturarak, birlikte çalışmanın daha kolay ve daha verimli hale gelir. Belirli bir konuya odaklanarak, ekip çalışanları belirli projeler üzerinde özel alanlar içinde, her alan için yetkilendirme yapılabilir, belirli kişilerin erişimine izin verilebilir. Konuya özel alanları kullanarak, ayrı ekipler oluşturarak daha kolay yönetilebilir.

Google Workspace ile Daha Verimli Calışın

Google Workspace ve Google Chat entegre olarak kullanarak, ekipler için çok daha hızlı ve verimli bir işbirliği gerçekleşir. Google Workspace uygulamaları, G-mail, Calendar, Drive, Docs, Sheets ve diğer Google Workspace uygulamaları ile birlikte kullanılabilir. 

Örneğin;

Çalışanlar arasında  Google Calendar ile takvim paylaşabilir, Google Drive ile dosyalar paylaşabilir. Dokümanlar ve E-Tablolar paylaşarak ortak bir çalışma yapılabilir, bu sayede Google Workspace uygulamalarından en iyi şekilde verim alabilirsin.

Google Workspace ile Daha Verimli Calışın
htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.