Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Docs (Dokümanlar)

Google Docs (Dokümanlar)

Google Docs (Dokümanlar), web tarayıcı üzerinden metin belgeleri, tablolar ve sunumlar oluşturmak, düzenlemek, paylaşmak ve takım çalışmasını kolaylaştırmak için birden fazla kullanıcının aynı anda belgeyi düzenlemesine izin verir.

Google Dokümanlar Ekip Çalışmasını Kolaylaştır

Çevrimiçi doküman düzenleyici Google Docs (Dokümanlar), basit paylaşım özelliği ile ekip çalışmasını kolaylaştırır. Belgelerine okuma ve düzenleme yetkisi vererek, birden fazla kullanıcılarla belgelerini arkadaşların, iş ortakların veya ekip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, dokümanları aynı anda görüntüleyebilirsiniz ve ortak bir çalışma yürütebilirsiniz. Ekip çalışmasını daha verimli hale getirecektir.

Google Dokümanlar ücretsiz kullanılabilir, sadece bir Gmail hesabına sahip olmanız yeterlidir. Google Drive ile entegre çalışan Google Dokümanlar, belgeleriniz anında otomatik kaydeder. Bu özellik sayesinde tüm çalışmanız ve belgeniz Google güvencesi altına alınarak silinmeyecektir.

Google Doküman Üzerinden Çevrimiçi Sohbet ve Yorum Yapma

Google Dokümanlar üzerinden, çalışan ekip arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla anında çevrimiçi haberleşebilirsiniz, belge içeriği hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz ve belgenizle ilgili sorularınıza cevap alabilirsiniz. 

Doküman Üzerinden Çevrimiçi Sohbet ve Yorum Yapma
Tüm Office Uygulamaları İle Uyumlu Çalışır

Tüm Office Uygulamaları İle Uyumlu Çalışır

Microsoft Office, Open Office, Libre Office ve Apple Pages gibi uygulamaların dosya türleri ile uyumlu çalışır. Dosya türlerini Google Drive’a yükleyin ve düzenlemeye başlayın.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.