Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Docs

Google Docs

Web tarayıcısı üzerinden veya isterseniz telefon veya tablet üzerinden metin belgeleri oluşturmak, düzenlemek, paylaşmak ve çevrimiçi gerçek zamanlı ortak çalışmaya olanak tanır.

Google Docs'a Giriş: İnovatif Projelerinizi Şekillendirin

Web tabanlı belge düzenleme uygulaması Google Docs, akıllı özellikleri ile doküman üzerinde yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirin. Belgelerinizi çevrimiçi olarak oluşturabilir, düzenleyebilir, paylaşabilir ve her an, her cihazdan internet bağlantınızla erişebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmayı kolaylaştıran Google Docs ile dokümanlar üzerinde projelerinizi birlikte yönetebilirsiniz.

Başlangıç

Google Docs'u Denemeye Ne Dersiniz

Belge oluşturmak, düzenlemek ve paylaşmak için beklemeden hemen Google Docs’u kullanın! 

01

Web Üzerinde Kullanın

Google Docs’a hızlıca erişmek için web tarayıcınızı açın ve adres çubuğuna ‘docs.google.com‘ yazın ya da bu bağlantıyı kullanın.”

02

Mobil/Tablet Cihazlarda Kullanın​

Hemen Google Docs uygulamasını kullanmaya başlamak için Android kullanıcıları Google Play Store, iOS kullanıcıları ise App Store uygulumasını kullanabilir.

Google Docs ile Neler
Yapabileceğinizi Keşfedin

Boş Doküman veya Şablonlar Kullanın ​​

Boş Doküman veya Şablonlar Kullanın ​

Belgeler oluşturmak için boş bir doküman başlatın veya önceden profesyonel olarak tasarlanmış şablonları kullanarak projelerinize hız kazandırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun istediğiniz kadar boş belge oluşturun ve düzenleyin.

Her Yerde Birlikte Çalışma Ortamı Yaratın

Belgeleri birlikte ve hızlıca düzenleyebileceğiniz kolay paylaşım sayesinde, projelerinizde daha etkili bir işbirliği sağlar. Belge düzenlerken çevrimiçi sohbet, yorumlar, öneriler ve işlev özelliklerini kullanarak istediğiniz sonuçlara ulaşın. Belge üzerinde @ işaretini kullanarak ortak çalışanları birlikte çalışma ortamına dahil edebilirsiniz.

Ofis Belgelerini Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Düzenleyin

Ofis Belgelerini Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Düzenleyin

Microsoft Office ve benzeri uygulamaların dosya türleriyle sorunsuz bir uyum sağlar. Google Drive’a .docx, .odt, .rtf, .html, .epub, .pdf. xml ve .txt formatlarındaki dosyalarınızı yükleyerek Google Docs üzerinden düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Akıllı Özelliklerle Metin Yazma Sürenizi Kısaltın

Türkçe veya herhangi bir ülkenin dil bilgisine göre önerilerde bulunur, daha hatasız ve hızlı metin yazmanıza olanak tanır. Sesle yazma özelliği ile cihazınızın mikrofonunu kullanarak konuştuğunuz metni yazmanıza imkan sağlar. Ayrıca, belge üzerinde herhangi bir dile yazılmış metni saniyeler içinde çeviri yapabilir.

Akıllı Özelliklerle Metin Yazma Sürenizi Kısaltın

Google Workspace Uygulamaları
İle Fikirlerinizi Şekillendirin

Google Workspace ile birleştirerek ekip içi iletişimi güçlendirin ve projelerinizi daha organize bir şekilde yönetin.

İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.