Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Drive

Google Drive

Google Drive ile dosyalarınızı ve klasörlerinizi mobil cihazlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden depolayabilir, paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

Google Drive Nedir: Güvenli Dosya Paylaşımı Hizmeti

Google Drive, kullanıcıların dosyalarını çevrimiçi olarak saklayabileceği ve erişebileceği bir bulut tabanlı depolama hizmetidir. Drive, depolama alanı olarak kullanılır ve belgeleri, fotoğrafları ve daha fazlasını kullanıcının mobil cihazları, tabletleri ve bilgisayarları gibi tüm cihazları arasında senkronize eder.

Google Drive Güvenli Dosya Paylaşımı ​Hizmeti

Başlangıç

Google Drive'a Giriş

Drive içinde neler yapabileceğinizi keşfedin ve dosyalarınızı daha verimli bir şekilde yönetin.

01

Web Üzerinde Kullanın

Web tarayıcınızı açın ve ‘drive.google.com‘ adresini adres çubuğuna yazarak ya da aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Drive’a kolayca erişin.

02

Masaüstü, Mobil ve Tablet Cihazlarda Kullanın

Google Drive uygulamasını hemen kullanmaya başlamak için Android kullanıcıları, Google Play Store‘u; iOS kullanıcıları ise App Store‘u ziyaret edebilir. Windows kullanıcıları da Drive masaüstü uygulamasını indirip kullanabilirler.

Google Drive ile Neler
Yapabileceğinizi Keşfedin

Ekibinizle Dosya Üzerinde Birlikte Çalışın​

Google Drive, ekibinizle Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar üzerinde birlikte çalışmanızı kolaylaştırır. Ortak Drive ile aynı sayfada olmak, dosyaları düzenlemek ve paylaşmak, iş verimliliğini artırır. Artık herkes aynı belge üzerinde aynı anda çalışabilir, değişiklikler anında senkronize edilir ve herkes her zaman güncel verilere erişebilir.

Her Yerde Birlikte Çalışma Ortamı Yaratın

Belgeleri birlikte ve hızlıca düzenleyebileceğiniz kolay paylaşım sayesinde, projelerinizde daha etkili bir işbirliği sağlar. Belge düzenlerken çevrimiçi sohbet, yorumlar, öneriler ve işlev özelliklerini kullanarak istediğiniz sonuçlara ulaşın. Belge üzerinde @ işaretini kullanarak ortak çalışanları birlikte çalışma ortamına dahil edebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin​

Google Workspace Uygulamalarını Tanıyın

Google Workspace, Drive ile entegre bir şekilde çalışarak işlerinizi daha etkili, daha hızlı ve daha akıllı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Size Özel Planları Keşfedin

Google Workspace fıyatlandırma planlarına göz atın.

İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.