Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Drive

Google Drive

Google Drive ile dosyalarınızı ve klasörlerinizi mobil cihazlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden depolayabilir, paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

Google Drive Güvenli Dosya Paylaşımı Hizmeti

Google Drive, kullanıcıların dosyalarını çevrimiçi olarak saklayabileceği ve erişebileceği bir bulut tabanlı depolama hizmetidir. Drive, depolama alanı olarak kullanılır ve belgeleri, fotoğrafları ve daha fazlasını kullanıcının mobil cihazları, tabletleri ve bilgisayarları gibi tüm cihazları arasında senkronize eder.

Google Drive Güvenli Dosya Paylaşımı ​Hizmeti

Drive ile Neler Yapabileceğinizi Keşfedin

Drive içinde neler yapabileceğinizi keşfedin ve dosyalarınızı daha verimli bir şekilde yönetin.

Ekibinizle Dosya Üzerinde Birlikte Çalışın

Google Drive, ekibinizle Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar üzerinde birlikte çalışmanızı kolaylaştırır. Ortak Drive ile aynı sayfada olmak, dosyaları düzenlemek ve paylaşmak, iş verimliliğini artırır. Artık herkes aynı belge üzerinde aynı anda çalışabilir, değişiklikler anında senkronize edilir ve herkes her zaman güncel verilere erişebilir.

Zamandan Tasarruf Edin

Google’ın akıllı yapay zekâsından yararlanın. Makine öğrenim sayesinde doğrudan dosyalarına hızlı erişin. Google Drive’da önemli içerikleri etiketleme, koleksiyonlar, paylaşımlar, kısa yollar ve Smart-Search arama özellikleri ile dosyalarına kolayca erişebilirsin. Zamandan tasarruf ederek, zamanını başka işlere harcayabilirsin.

Zamandan Tasarruf Edin​

Masaüstü Google Drive Uygulamasını Kullanın

Dosyalarınıza bilgisayarınızın tarayıcı olmadan erişmek için, masaüstü Google Drive uygulamasını kullanmak, doğrudan dosyalarına erişebilmek size oldukça zaman kazandıracaktır. Aynı zamanda depoladığın dosyalar, yapılan değişikler anında diğer cihazlar tarafından erişilebilir.

Google Workspace Uygulamalarını Tanıyın

Google Workspace, Drive ile entegre bir şekilde çalışarak işlerinizi daha etkili, daha hızlı ve daha akıllı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Size Özel Planları Keşfedin

Google Workspace fıyatlandırma planlarına göz atın.

Business Starter

₺61

/ay başlayan fiyatlarla

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.