Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Google Duet AI: İşinizi Kolaylaştıran Yapay Zeka Asistanı

Google Duet AI

Google Duet AI hakkında merak edilen tüm detayları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. Google Workspace üretkenlik araçları içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Duet AI tek başına bir ürün olsa da genellikle Google Workspace ve Google Cloud ürünlerinde karşımıza çıkar.

Google, geçtiğimiz günlerde Workspace araçları olan Docs, Sheets, Slides, Meet ve Gmail için yapay zeka desteği ve yardımı sunacağını duyurmuştu. Duet AI, akıllı yanıtlar üzerine oluşturulmuştur ve sesli komutlar veya dokunmatik kontrollerle işinizi kolaylaştıran Yapay Zeka Asistanı aramalarınızı kişiselleştirilme imkanı sunar. Kullanıcı dostu arayüzü ile bilgiye daha hızlı ve kolay erişim sağlar. Kullanıcının alışkanlık ve tercihlerini öğrenerek kişiye özel sonuçlar sunar.

Duet AI

Google Duet AI Nedir?

Kullanıcılara yer ve zaman fark etmeksizin yapay zeka yardımı sunan Duet AI, iş birliğini kolaylaştıran üretken bir araçtır. Duet AI, kendi başına bir ürün olsa da Gmail, Slides, Drive, Google Meet gibi uygulamalar ile entegre kullanılır. İş süreçlerinde çözümler sunan Duet AI işbirlikçi yapay zeka asistanı olarak da tanımlanabilir. Google Workspace kullanıcılarının iş süreçlerini yapay zeka ile dönüştürmeyi hedefleyen Duet AI oldukça ilgi çekici gözüküyor. Peki Duet AI nasıl kullanılır? 

Google Duet AI Nedir

Duet AI Nasıl Kullanırım?

Duet AI’ı kullanmak için öncelikle Google Workspace aboneliğinizin olması gerekmektedir. Türkiye’de Duet AI’ı kullanabilmek için 100’den fazla çalışanı olan işletmeler için tasarlanmış Google Workspace Enterprise üyeliğinizin olması gerekmektedir. Sonrasında kuruluşunuz için Duet AI’ı etkinleştirmelisiniz. Google Workspace’te Duet AI’ı etkinleştirmek için Google Yönetici Konsoluna giriş yapın, ardından ‘Faturalandırma’ -> ‘Daha fazla hizmet alın’ -> ‘Google Workspace eklentilerine gidin. Duet AI for Google Workspace Enterprise kartını bulun ve ücretsiz denemeyi başlat’ı seçin. Duet AI, Türkiye’de tam olarak aktif olmadığı için ‘ön kayıt’ yapmanız gerekebilir. Destek ekibi ile iletişime geçmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: inthecloud.withgoogle.com/duet-ai-ga-contact-sales-form/register.html. Daha fazla bilgi için Duet AI hakkında müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Duet AI Nasıl Kullanırım

Duet AI İle Neler Yapabilirim?

İş Görevlerini Otomatikleştirme

Duet Al ile veri girişi ve analiz işlemlerini vb tekrarlayan görevleri kolaylıkla otomatikleştirme gibi özellikler ekleyebilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınızın işini kolaylaştırmış ve başka işlere çok daha kolay odaklanmalarını sağlamış olursunuz. 

Doğruluk Derecesini İyileştirme 

Duet Al, oluşturduğunuz veri ve kodlardaki hataları kontrol ederek hataların en aza indirilmesinde yardımcı olur. Böylelikle iş maliyetlerini azaltmanız söz konusu olacaktır. 

Çalışma Verimini Artırma

Duet Al sizlere öneri ve tavsiyelerde bulunacaktır. Böylelikle işletmelerin daha verimli çalışması kaçınılmaz olacaktır. Hal böyle olunca zamandan ve paradan tasarruf ederek çok daha kaliteli bir şekilde hayatınıza devam etmiş olacaksınız. 

Gmail ile E-posta Yanıtlama

Gmail üzerinde E-posta yanıtlama işlemini sizin yerinize Duet Al üstlenecektir. Üstelik E-postadaki verilerden sizin yerinize görseller ve grafikler oluşturabilecek. 

Google Meet  Kullanımı

Görüntü kalitesini artırmak, farklı dillerde online çeviri işlemlerini yapay zeka desteğiyle gerçekleştirerek Google Meet, görüşmeleri daha yüksek kalitede ve en profesyonel şekilde sunacaktır.

Müşteri Hizmetleri Desteği

Duet Al, müşterilerinizin sorularını çözme ve yanıtlama işlemini sizin yerinize yapacaktır. Duet Al’ın bu hizmeti sizin için son derece olumlu bir özellik olmaktadır. Çok daha düşük maliyet ile çok daha iyi bir müşteri hizmeti sunmanıza yardımcı olacaktır. 

Satış Departmanı

Duet Al potansiyel müşteri oluşturmak ve nitelendirmek için gözünüz kapalı tercih edeceğiniz bir alan olmaktadır. Bu durum işletmenizin daha fazla anlaşma yapabilmesi için çok büyük bir fırsat olacaktır.  

İçerik Oluşturma

Duet Al blog, sosyal medya gibi metin gönderileri oluşturma görevlerini üstlenir. Artı olarak pazarlama materyalleri içinde kullanabilirsiniz. Bu durum işletmenizin çok daha geniş bir kitleye duyurulmasında yardımcı olacaktır. 

Geleceğin Yapay Zeka Asistanı

Sizleri hayatınızı kolaylaştıracak olan Duet Al ile tanıştırarak, şirketiniz için en iyi adresi tüm detayları ile paylaşmış bulunmaktayız. Sizlerde kendinize bir iyilik yaparak hemen Duet Al ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Gizli ve işinin son derece ehli bir asistana ihtiyacınız var ise Duet Al sizlere yapay zekası ile seve seve asistanlık yapacaktır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.