Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Forms (Formlar)

Google Forms (Formlar)

Google Forms (Formlar), işletmeler için form ve anket oluşturma uygulaması, kullanımı oldukça kolay ve basit. Google Formlar, Google Workspace ile entegre çalışır.

Google Workspace Uygulamaları;

Google Formlar ile Anket ve Form Oluşturun

Google Forms (Formlar), Google Workspace bünyesinde bir anket ve form oluşturma aracıdır. Basit kullanımı sayesinde kolay bir şekilde anket soru listeleri, ölçekleri, doğru ve yanlış cevapları gibi dilediğiniz kadar form oluşturabilirsiniz. Google Formlar ve Google E-Tablolar entegre çalışır, oluşturduğunuz formdan gelen veriler, otomatik olarak Google E-Tablosuna aktarılır.

Örneğin;

Okulda bir öğretmen sınavdan önce öğrencileri için soru ve cevap şeklinde test sınavı hazırlayabilir. Sınav sonuçların verilerini E-Tabloda doğru ve yanlış cevaplarını otomatik olarak ayırt edebilir. Hiç zaman kaybetmeden öğrencilerin, eksik kaldığı yerlerde bilgilendirebilir.

Basit Arayüzü Sayesinde Kolayca Kullanın

Google Formlar, basit arayüzü sayesinde birbirinden çeşitli şablonlar arasında seçim yaparak özelleştirebilirsiniz veya dakikalar içinde baştan yeni bir form tasarlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra anketinize resimler, YouTube videoları entegre edebilirsiniz veya metin açıklamaları ekleyebilirsiniz.

Basit Arayüzü Sayesinde Kolayca Kullanın
İşiniz Hakkında Müşterilerden Geri Bildirimler Topla

İşiniz Hakkında Müşterilerden Geri Bildirimler Toplayın

Müşteri memnuniyeti anket oluşturarak, müşterilerinizle iletişim kurmak için form gönderebilirsiniz ve işiniz hakkında geri bildirimler toplayarak işinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Formları Google E-Tablolar Üzerinde Analiz Edin

Google Forms verilerini gerçek zamanlı olarak, Google E-Tablolarda anlık görüntülemek ve analiz etmek için kullanabilirsiniz.

Formları Google E-Tablolar Üzerinde Analiz Edin
htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.