Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Google’ın Online Planlayıcı Takvimini Tanıyın

Planlayıcı Takvim

Bugüne oldukça mutlu uyandım. Sanki verimli bir gün geçireceğimi biliyormuşum gibi. Mutlu uyandığım günlerde neşemi hiçbir şeyin bozmasına müsaade etmiyorum. Böylece günü de mutlu bir şekilde kapatabiliyorum. Uzun süredir şirket hayatımın yoğunluğundan ve sevdiklerine vakit ayıramamaktan yakınıyordum. Bugün bunun için bir adım atıp detaylı bir araştırma yapmaya karar verdim. Öncelikle tüm planlarımı düzene sokmaya karar verdim.

Bunun için bana planlayıcı takvim uygulaması gerekiyordu. Meğer tamda isteklerimi karşılayacak bir uygulama varmış. Google Calendar (Takvim) ile tanıştım. Hem iş ve özel hayatım için dijital planlayıcı takvim uygulamasının tam bana göre olduğu düşüncesi mutlu etti beni. Üstelik ajandamı her daim cebimde taşıyarak yapacağım tüm işleri kolayca yönetebiliyorum. Haydi, dilerseniz birlikte detayları inceleyelim. 

Google’nin Planlayıcı Takvim Uygulaması ile İlk Tanışmam

İçeriğini okudukça hoşuma gitmeye başladı.  Google’nin online planlayıcı takvimi tam da aradığım özelliklere sahip. Artık günlük hayatımdaki tüm planlarımı cebimde taşıyarak unutma ya da geciktirme gibi bir olanağım kalmadı.  Google Calendar uygulamasının derinliklerine daldıkça işime yarayacak bir sürü uygulama ile karşılaştım. Meğer Google Calendar dahil karşılaştığım tüm uygulamalar Google Workspace uygulamalarıymış.

Peki, gelelim ilk Google Takvime! Nerede tanıştım, nasıl  giriş yapılır, ne işe yarar? İki şekilde indirebiliyorum cihazıma.

İlki,  web tarayıcı üzerinden Google arama çubuğuna Google Takvim yazıyorum ve ilk sayfadan Gmail adresi ile kolayca giriş yapabiliyorum.

İkinci olarak, android sürümlü cihazımdan Google Play Store uygulamasına, İOS sürümlü cihazımdan ise App Store uygulamasına giriş yaparak arama kısmına Google Takvim yazıp indirme işlemini tamamlıyorum.

Üstelik kullanımı da oldukça kolay. Özelliklerini de saymakla bitiremediğim türden bir uygulamaya nihayet kavuştum. Özelliklerini birlikte inceleyelim. 

Planlayıcı Takvim Uygulaması

Planlayıcı Takvimin Özellikleri ile Tanıştım

Planlayıcı Takvim ile programlarımı unutmadan gününde ve zamanında yapabiliyorum. Benim için önemli olan her şeyin notunu alarak günlük tüm işlerimi kolayca hallediyorum. Böylelikle programım aksamamış ve her işimi zamanında yaptığım için günümün neredeyse yarısı bana kalmış oluyor. Üstelik program yapmanın en kolay ve eğlenceli yolu Google planlayıcı takvim ile hayatımın tam ortasında yerini aldı. 

Peki, Nedir Bu Özellikleri?

  • Her zaman yanımda: İster tabletimde istersem de cep telefonumda dilediğim zaman dilediğim yerde planlayıcıma erişim sağlayabiliyorum. 
  • Etkinlik planlama: Etkinliklerimi dilediğim gibi planlayarak yönetme imkanına sahip oluyorum. 
  • Bildirim: Etkinliklerimi planladığım saat ve tarihte bildirim göndererek unutmamı engelliyor. 
  • Zaman yönetimi: Dilediğim zamana ayarlamalar yaparak zaman yönetimini ele geçirebiliyorum. 
  • Günlük hayatımı basitleştirdi: Günlük hayatımda her işimi planlayıcı ile yönettiğim için hayatımı oldukça basitleştirdi. 
  • İş hayatımda organize çalışması: Toplantılarım, etkinliklerim, konferanslarım gibi tüm önemli bilgileri not aldığım için iş hayatımda organize çalışmama beden oldu. 
  • Paylaşılabilir: Dilediğim planımı kolaylıkla istediğim kişilerle paylaşabiliyorum. 

Gün, Hafta, Ay, Yıllık Online Takvim Planlama

Gününü, haftasını, ayını ve yılını dilediğim gibi ayarlayabildiğim Google Takvim uygulamasını masaüstü bilgisayarım veya cep telefonumun takviminden her daim etkinlik planlama imkanım olduğu için oldukça sık uğradığım bir yer oldu. Gün, hafta, ay ve yıllık olarak kolayca takip etme özelliği beni kendisine çeken en iyi özelliğinden bir tanesiydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.