Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Keep (Not Defteri)

Google Keep (Not Defteri)

Google Keep (Not Defteri), günlük notlarınızı, fikirlerinizi, görevlerinizi veya hatırlamak istediğiniz önemli notlarınızı yazabileceğiniz bir platformdur. Günlük iş hayatınızda kullanışlı bir araç olabilir.

Google Workspace Uygulamaları;

Google Keep Dijital Not Alma Defterin

Google Keep, Google tarafından geliştirilen not defter uygulamasıdır. Kullanıcılar notlar, listeler, fotoğraflar ve ses kayıtları gibi içerikleri oluşturabilir, düzenleyebilir ve kullanıcılar arasında paylaşabilirler. Google Keep uygulaması, ekran kaleminizle veya parmağınızla not almanıza olanak tanır.

Google Keep not defteri, günlük iş hayatınızda önemli bir rol oynar, aklınızda hiçbir şey tutmazsınız, organize çalışmanızı kolaylaştırır ve hatırlatma özelliğiyle aldığınız tüm notları hatırlatmak için bildirir. Google Keep, Google Asistan, Gmail ve Google Calendar gibi diğer Google uygulamaları ile entegre çalışır.

Google Keep İle İş Fikirlerinizi ​Not Alın

Ekip arkadaşlarınızla birlikte iş fikirleriniz için, notları etiket veya renkler ile sınıflandırın, listeler oluşturun, ses kayıtları alın,  notlarınıza zamanlanmış hatırlatmalar ekleyin, birlikte ortak çalışmayı daha kolay ve akıllı hale getirin.

Google Keep İle İş Fikirlerinizi ​Not Alın
Google Keep İstediğiniz Yerde Notlarınıza Ulaşın​

Google Keep İs İletediğiniz Her Yerde Notlarınıza Ulaşın

Google Keep, notlarınızı herhangi bir cihaz, bilgisayar, tablet veya akıllı telefon vb. oluşturduğunuzda, otomatik olarak Google Keep hesabınıza kaydedilir ve senkronize edilir. Gittiğiniz yerde internet bağlantısı yok mu? Bunu dert etmeyin, internet bağlantısı olmasa bile notlarınıza erişebilirsiniz ve düzenleyebilirsiniz.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.