Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Keep

Google Keep

Google Keep, günlük notlarınızı, fikirlerinizi, görevlerinizi veya hatırlamak istediğiniz önemli notlarınızı yazabileceğiniz bir platformdur.

Google Keep'e Giriş: Dijital Not Alma Defterin

Google Keep, Google tarafından geliştirilen not defter uygulamasıdır. Kullanıcılar notlar, listeler, fotoğraflar ve ses kayıtları gibi içerikleri oluşturabilir, düzenleyebilir ve kullanıcılar arasında paylaşabilirler. Google Keep uygulaması, ekran kaleminizle veya parmağınızla not almanıza olanak tanır.

Google Keep Giriş

Başlangıç

Google Keep'i Hemen İnceleyin

Hızlı not almayı unutmayacaksınız, Google Keep’in basit kullanımıyla notlarınızı kolayca düzenleyip hatırlayabileceksiniz.

01

Web Üzerinde Kullanın

Hızlı erişim için tarayıcınızı açın ve ‘keep.google.com‘ adresini girin veya bu bağlantıyı tıklayarak Google Keep’e ulaşın.

02

Mobil/Tablet Cihazlarda Kullanın​

Hemen Google Keep uygulamasını edinmek için Android kullanıcıları Google Play Store‘u, iOS kullanıcıları ise App Store‘u ziyaret edin. İndirin, yükleyin, başlatın ve not almanın keyfini çıkarın!

Google Keep ile Elde Edebileceklerinizi Keşfedin

Google Keep İle İş Fikirlerinizi ​Not Alın

Ekip arkadaşlarınızla birlikte iş fikirleriniz için, notları etiket veya renkler ile sınıflandırın, listeler oluşturun, ses kayıtları alın,  notlarınıza zamanlanmış hatırlatmalar ekleyin, birlikte ortak çalışmayı daha kolay ve akıllı hale getirin.

Google Keep İs İletediğiniz Her Yerde Notlarınıza Ulaşın​

Sunum sırasında, katılımcılarınızla etkileşimde bulunmak için Google Meet üzerinden sunumunuzu anında paylaşabilir ve canlı bir gösteri gerçekleştirebilirsiniz.

Google Keep İs İletediğiniz Her Yerde Notlarınıza Ulaşın​

Notlarınızı Workspace'nin
Uygulamaları ile Birlikte Kullanın

Workspace uygulamaları ile notlarınızı organize edin ve verimliliğinizi artırın.

İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.