Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Meet

Google Meet

Güvenli ve sağlam altyapıya sahip olan Google Meet, ekibinizle, iş ortaklarınızla sesli/görüntülü toplantılar yapmanızı sağlayan bir hizmetidir.

Google Meet'e Görüntülü Toplantılar Yapın

Google Meet (Toplantılar), Google tarafından sağlanan bir hizmet olan bu uygulama, güvenilir ve sağlam bir altyapıya sahiptir. Google Meet kullanarak artık müşterilerinizle, iş arkadaşlarınızla ve iş ortaklarınızla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Farklı yerlerden, çeşitli kişilerle çevrimiçi görüntülü toplantılar düzenleyerek etkili video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Google Meet, kullanıcılarına sunmuş olduğu bir dizi özellik ile kapsamlı bir video konferans deneyimi sağlamaktadır.

 
Google Meet İle Görüntülü Toplantılar Yapın​

Başlangıç

Google Meet Nasıl Kullanılır?

01

Kişisel Kullanıcı

Mevcut Google hesabı @gmail.com uzantılı varsa Google Meet uygulamasını kısıtlı olarak kullanabilirsin. Google Meet ücretsiz sürümü için, toplantı süresi 100 katılımcı ve 1 saat ile sınırlıdır. Birebir görüşmelerde maksimum sınır 24 saat olarak belirlenmiştir.

02

Kurumsal Kullanıcı

Şirketler ve diğer kuruluşlar, gelişmiş özelliklerden faydalanabilmek için Google Workspace Business Plus veya Enterprise gibi seçenekleri satın aldıktan sonra sınırlamalardan muaf olacaklardır. Google Workspace fiyatlandırma planlarını karşılaştırmak için lütfen ilgili sayfayı ziyaret edin.

Google Meet Uygulamasını İndir

Bilgisayar: Cihazınızın web tarayıcısını adres çubuğuna “meet.google.com” yazın ve enter tuşuna bastıktan sonra giriş yapın.

Telefon veya Tablet: Telefon veya Tablet cihazınızla Google Play Store‘dan veya App Store‘dan Google Meet uygulamasını indirebilirsiniz.

Google Meet Uygulmasını İndir

Temel Bilgiler

Görüntülü Toplantı Nasıl Yapılır?

Google Meet’i giriş yaparak, görüntülü toplantı oluştur, toplantıya katılma kodunu iş ortaklarınızla paylaş veya e-posta yolu ile davetiye gönder.

Google Meet'e Giriş Yapın

Google Meet'e Giriş Yapın

Google hesabınız yoksa öncelikle bir Google hesabı açın.

Görüntülü Toplantı Oluşturma

Görüntülü Toplantı Oluşturma

Google Meet’e giriş yaptıktan sonra yeni toplantı oluştur, toplantı adı, tarih ve saat bilgilerini girin davet etmek istediğiniz kişileri ekleyebilirsiniz.

Kullanıcılara Davetiye Gönder

Kullanıcılara Davetiye Gönder

Toplantıya katılmak isteyen her kullanıcının kimlik doğrulaması için, e-posta ya da diğer araçlar ile bağlantı veya toplantı kodu gönderilir.

Güvenlik Ve Gizlilik Üst Seviyede Korunur

Google Meet video konferans görüşme esnasında, verilerin güvende tutulması için üst düzey yöntemlerle Google çeşitli önlemler alır. Google Meet görüşmeleri şifreleme yöntemi ile kullanıcı ve Google arasında güvende tutulur. Kötü amaçlı kullanıcılar tarafından dinlenmemesi, takip edilmemesi ve yetkisiz erişim sağlaması için güvenlik ve gizlilik üst seviyede korunur. Google Meet, veri koruma yasalarına tam uyumlu olarak tasarlandı ve yapılandırıldı. Üst düzey güvenlik ve gizlilik sayesinde, içiniz rahat olsun.

Google Workspace İle Daha Fazlasını Yapın

Google Workspace uygulamalarıyla entegre olarak Google Meet’i kullanın.

Hemen Kullanmaya Başla

Workspace lisansların fiyatlandırma planlarına göz atın

Business Starter

₺61

/ay

Kullanıcı başına aylık fiyatlandırma + kurulum ücreti

İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.