Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Sheets (E-Tablolar)

Google Sheets (E-Tablolar)

Google Sheets (E-Tablolar) ile kullanıcılar web tarayıcı üzerinden, tablolar oluşturarak veri girişi yapabilir, verileri düzenleyebilir, verileri analiz edebilir, kullanıcılarla paylaşabilir ve birlikte ortak çalışmalar yapabilirler.

Google Workspace Uygulamaları;

Google E-Tablolar ile Birlikte Ortak Çalışmalar Yapın

Google E-Tablolar kurumsal sektörde çalışan ofis kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. Google E-Tablolar, AI yapay zekâ teknolojileri kullanarak, kullanıcılar için daha verimli, akıllı ve modern hale gelmiştir. İster arkadaşlarınız, ister iş ortaklarınız isterseniz de ekip arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar yapabilirsiniz.

Gmail hesabı olan herkes ücretsiz kullanabilir, Google Drive ile entegre çalışan Google E-Tablolar, “bulut” ortamında saklandığı ve yürütüldüğü çalışmalar ile güvendedir. Microsoft Office benzeri uygulamalarda problem yaşamadan uyumlu çalışır.

Google E-Tablolar ile Excel İle Uyumlu Çalışır

Microsoft’un Excel uygulamasını mutlaka herkes duymuştur. Platformlar arası, Excel ile Google E-Tablolar arasında uyumlu şekilde sorunsuz çalışır. Excel dosyalarını, Google Drive’a yükleyin, düzenleyin veya paylaşın. Platformlar arası çalışmaları kolaylaştıracak ve sıkıntıları ortadan kaldıracaktır.

Google E-Tablolar ile Excel İle Uyumlu Çalışır​
Yapay Zeka Desteği İle E-Tablolar Zenginleşiyor

Yapay Zekâ Desteği İle E-Tablolar Zenginleşiyor

E-Tablolar, kuruluşlar için önemlidir. Çünkü verilerden gerçek değerli analizler elde etmelerini sağlar. Google E-Tablolar, yapay zekâ teknoloji desteği kullanarak verileri analiz etme, verileri kategorize etme, tahminde bulunma ve otomatikleştirme gibi özellikleriyle kullanıcılara kolaylık sağlar.

Önceden Hazırlanmış Şablonlar İle İşinizi Hızlandır

Google E-Tablolar şablonlar oluşturarak, veri girişlerine hesaplamalar yapmak için otomasyon elde edebilirsiniz. Günlük iş hayatınızda sıkça kullandığınız aynı şablonlar ile zamandan tasarruf etmenizi ve hata yapma ihtimalinizi azaltır. Önceden hazırlanmış şablonlar sayesinde, başka işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Önceden Hazırlanmış Şablonlar İle İşinizi Hızlandır
htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.