Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Sites (Siteler)

Google Sites (Siteler)

Google Sites (Siteler), ekibinizle birlikte web site projeleri oluşturmanın akıllı ve modern yolu. Drag-and-drop ara yüzü sayesinde sayfaları ve içerikleri kolayca sürükleyin ve bırakın ve yüksek kalitede web siteler oluşturun.

Google Workspace Uygulamaları;

Google Sites ile Kolayca Siteler Oluşturun

Google Sites (Siteler), web site projeleri oluşturma aracıdır. Ekibinizle birlikte ortak projeler üzerinde çalışarak, yüksek performanslı web siteler oluşturun. Kolay ara yüzü ile Drag-and-drop özelliğini kullanarak, sayfalar ve içerikler kolayca oluşturabilir, düzenleyebilir ve projelerinizi ekip çalışanlar arasında paylaşabilirsiniz. 

Google Workspace çatısı altında olan Google Siteler, Google drive, Calender, Maps, Docs, Forms, Sheet ve Slides gibi uygulamalarla entegre çalışır.

Tasarım veya Kod Yazmadan Site Oluşturun

Google Siteler kullanarak, kişisel web siteleri, kurumsal siteleri, proje veya eğitim sitelerine kadar birçok farklı alan için web siteleri oluşturabilir. Tasarım ve kod bilgisi olmadan, önceden tasarlanmış şablonlar, mobile uyumlu (responsive design) web siteleri gibi özellikleri bulunmaktadır.

Tasarım veya Kod Yazmadan Site Oluşturun​
Her Cihaz İçin Mobile Uyumlu Responsive Web Siteler​

Her Cihaz İçin Mobile Uyumlu (Responsive) Web Siteler​

Google Siteler, web sitenizi mobil cihazlarda görüntülemek için otomatik olarak optimize eder. Google Sites, responsive tasarım özellikleri ile web sitenizin her cihazda rahatça görüntülenmesini sağlar. 

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.