Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Slides (Slaytlar)

Google Slides (Slaytlar)

Google Slides (Slaytlar), profesyonel sunumlar hazırlamak için çeşitli sektörlerdeki profesyoneller, işletmeler, öğrenciler, eğitmenler ve araştırmacılar için tasarlanmıştır.

Google Workspace Uygulamaları;

Google Slaytlar İle Etkili Sunum Hazırlama

Google Slides (Slaytlar), birbirinden çeşitli sunu temaları, yazı tipleri, hazır animasyonlar, videolar ve çok daha fazlasını sunar. Google Slaytlar, özellikle çeşitli sektörlerdeki çalışan ekip çalışmaları, online eğitimler, toplantılar ve konferanslar tarafından sunum hazırlamak için kullanılır ve oldukça idealdir. Yaratıcı özellikleriyle baştan sona kadar profesyonel sunum oluşturmak, düzenlemek ve sunum dosyalarını kullanıcılar arasında paylaşmak için kolaylıklar sağlar.

Bir sunu üzerinden birden çok kişi ile aynı anda çevrimiçi gerçek zamanlı sunu hazırlamanın avantajları çalışanlar için oldukça fazladır. Telefonunuz, bilgisayarınız ve tabletiniz üzerinden çalışmalar yapmak mümkündür. Google Drive ile entegre çalışan Google Slayt otomatik olarak kaydeder. Google Slayt, MS PowerPoint ile uyumlu çalışabilirsin.

Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Sunum Modu

Google Slayt, çevrimiçi gerçek zamanlı sunum üzerinden, yazılı olarak yorumlar yapabilir, yanıt verilebilir ve ekip çalışmalarını kolaylaştırır. Google Slayt, Google Meet ile entegre çalıştığı için, gerçek zamanlı sesli ve görüntülü konferanslar düzenleyebilirsiniz. Sunuma katılımcılar için harika bir seçenektir.

Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Sunum Modu
Hazır Sunum Şablonlarla Süreci Hızlandır

Hazır Sunum Şablonlarla Süreci Hızlandır

İster baştan tema yaratın, ister hazır şablonlar kullanarak süreci hızlandırın. Google Slayt, hazır şablonlar arasından seçim yaparak kolay slaytlar oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun şablon seçerek üzerinde çalışabilirsiniz. Metin, resim, grafik, video ve diğer içerikleri kolayca ekleyebilir, sürükleyebilir, kesebilirsiniz. Slaytların arka planını, yazı tipini ve renklerini kolayca değiştirebilirsiniz.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.