Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Google Workspace Eğitimleri Hakkında Temel Bilgiler

Google Workspace Eğitimleri Hakkında Temel Bilgiler

Eğitimin ve kendini geliştirmenin sürekli değişen teknolojide yaşı yoktur. Bizlerde bunu esas alarak sizler için en iyi Google Workspace eğitimleri vermek için kollarımızı sıvadık. Gerek kişisel olarak gerekse şirketiniz için Google Workspace ve bünyesinde barındırdığı tüm uygulamaları hayatınıza dahil etmelisiniz. Birbirinden farklı ve kullanışlı 11 uygulamayı günlük yaşantınızda ya da şirketinizde kullanabilmek için tüm uygulamalara avantajları ile birlikte hakim olabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken HTekin web sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmeniz. 

Müşterilerimizin isteklerine göre uygulamalar hakkında eğitim programları çıkararak sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz ya da dilerseniz tüm uygulamalar için eğitim programları hazırlayabiliyoruz. Hayatınızın ufak bir kısmını eğitim programlarımıza ayırarak geri kalan yaşantınızı çok daha kaliteli geçirmenizi vadediyoruz sizlere.

Eğitimlerimiz sunum üzerinden ilerliyor. Oldukça kaliteli ve detaylı verdiğimiz eğitimlerimizlerimizde sizler tam anlamı ile çözene kadar devam etmektedir. Uygulama aşamasında hiç yabancılık çekmeyeceğiniz detayları sizlere vererek hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Dilerseniz birlikte eğitimin temel bilgilerine göz atalım. 

Google Workspace Eğitimlerine Hakim Olun

Vermiş olduğumuz eğitimden koşacak bahsedecek olursak, Google Workspace uygulamalarının temel bilgilerinden oluşan bir eğitim olarak tanımlayabiliriz. Google Workspace’nin bünyesinde barındırdığı birbirinden değerli uygulamaları; e-posta, takvim, google meet ile toplantılar düzenleme vs gibi tüm uygulamaları hakkında en detaylı bilgilerimizi size tüm şeffaflığımız ile sunuyoruz. İşimizi severek ve isteyerek yaptınız için sizlere bilgi aktarımında bulunmak bizim için büyük bir zevk. Müşterilerimize hak ettiği desteği sağlıyoruz. Dilerseniz birlikte bir diğer başlığımız olan eğitimi nasıl alacağınıza dair bilgilere birlikte göz atalım. 

Google Workspace Eğitimlerine Hakim Olun

Eğitimi Uygulamalara Göre Öğrenin

Sizlere öncelikle Google Workspace hakkında bilgiler vermekle başlayalım. Google Workspace kişisel hayatınızda ya da şirketinizde hayatınızı kolaylaştıracak birçok uygulamaya sahip. Örnek verecek olursak; sizin yerinize işlerinizi hatırlayarak sizlere hatırlatan takvim uygulaması, hazırlarken eğleneceğiniz ve kullanım kolaylığı ile beğeninizi toplayacak olan anket uygulaması, sevdikleriniz ile mesajlaşabileceğiniz ya da görüntülü sohbetler edebileceğiniz chat uygulaması gibi tam olarak 11 adet uygulama bulunmaktadır. Ve bizler size uygulamaların her biri hakkında tek tek en ince detayına kadar eğitim vermekteyiz. Üstelik detaylı anlatımımız sayesinde çok çabuk kavrayacak ve uygulamayı edindiğimizde asla yabancılık çekmeyeceksiniz. 

Eğitimi Uygulamalara Göre Öğrenin

Gmail İle Etkili İletişim Yönetimi

Öncelikle bir Gmail adresi oluşturarak dilediğiniz her uygulamaya bu Gmail hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal Gmail hesabı ile uygulamaların tadını çıkarın. 

Google Takvimde Zaman Yönetimi ve Planlama

Google takvim uygulaması ile sizin unuttuğunuz tüm detayları sizin yerinize hatırlayarak sizlere zamanınızı yönetme fırsatı verebilir. Üstelik çok daha planlı olacağı için sevdiklerinize zaman ayırma fırsatını da bu şekilde yaratmış olursunuz.  

Google Drive’da Verimli Dosya Yönetimi

Yüksek depolama alanı sayesinde sizin için önemli olan tüm dosyaları Google Drive uygulamasında saklayabilirsiniz. Üstelik dilerseniz kişiselleştirebilir, dilerseniz arkadaşlarınızın görmesi için görmesini istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.  

Google Chat ve Meet İle İş İletişimi

Bu görmüş olduğunuz iki harika uygulama sizler için mesafeleri kısaltıyor ve gerek iş toplantılarınız için gerekse iletişim kurmanız için sizlere olanak sağlıyor. Google Chat ile mesajlaşmanın tadını çıkarırken Google Meet ile görüntülü sohbetler veya toplantılar yapabilirsiniz. 

Google Meet İle Online Toplantı Becerileri Geliştirme

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi görüntülü sohbetler ya da toplantılarınız için vazgeçilmeziniz olacak o uygulama Google Meet uygulaması olmaktadır. Çoklu konuşma seçeneği ile toplantılarınızı birden fazla kişi ile kesintisiz yapmanıza olanak sağlar.  

Google Dokümanlar İle İşbirliğine Dayalı Çalışma

Ortak çalışma alanı yaratmanın en vazgeçilmez uygulaması Google Dokümanlar uygulaması olmaktadır. Dosyanızı veya belgenizi görmesini istediğiniz kişilere açarak dilediğiniz gibi ortak alanda çalışabilirsiniz.  

Google E-Tablolar Veri Analizi ve İş Zekası

Google E-Tablolar ile kusursuz tablolar oluşturarak toplantılarınızda sunabilirsiniz. Üstelik veri analizi yapabilir ve bu analizleri dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.  

Sunum Becerilerinizi Geliştirmek İçin Google Slaytlar

Toplantılarınızın bir diğer vazgeçilmezi ise şüphesiz ki sunumlar olmaktadır. Bu yüzden Google Slayt uygulaması ile toplantılarınızı çok daha kaliteli hale getirebilirsiniz. 

Google Formlar İle Anket ve Geri Bildirim Toplama

Anketlerinizi hazırlarken kullanım kolaylığı ile meşhur olan Google Forms uygulamasına şans vermelisiniz. Üstelik dilerseniz dilediğiniz kişi ile ortak bir şekilde anket oluşturabilir, anında istediğiniz kişilere gönderebilir ve değerleri hemen toplayabilirsiniz.  

Google Sites İle Kolay Web Sayfası Oluşturma

Şirket kurmanın yolu web site açmaktan geçmektedir. Ama web site açmak oldukça meşakkatli bir iş gibi görünebilir. Bunun için sizleri Google Sites uygulaması ile tanıştırmak istiyoruz. Uygulamayı indirerek veya tarayıcı üzerinden giriş yaparak adımları takip ettiğinizde bir web site sahibi olmak bu kadar kolay hale geliyor. 

Google Grupları ile İşbirliği ve İletişimde Etkili Kullanın

Google Grupları ile e-posta listeleri oluşturabilir ve tek bir adres oluşturarak ekip üyeleri ile dosyalarınızı paylaşıma açabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha birçok avantajları olan Google Grupları denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. 

Sonuç

Hayatınızın birçok alanında yanınızda ve hayatınızda olmayı hedefleyen Google, geliştirdiği ve tasarladığı uygulamaları sizlere kendi altyapı ve güvencesi ile sunuyor. Sizlerde Google Workspace’in tüm uygulamalarını hayatınıza dahil etmek için bizimle iletişime geçin ve son derece profesyonel bir şekilde verdiğimiz eğitimden faydalanın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.