Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Google Workspace Veri Entegrasyonları İle İş Süreçlerinizi Yönetin

Google Workspace Veri Entegrasyonları İle İş Süreçlerinizi Yöneti

Şirketiniz için en iyisini seçerek Google Workspace ve içerisinde barındırdığı tüm uygulamaları kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Üstelik Google altyapısı ile tasarlandığı için son derece güncel ve kullanıcı beğenisi garantili uygulamalar olmaktadır. Google Workspace çok daha kaliteli kullanabilmek için yapmanız gerekenler elbetteki var. Örneğin, Google Workspace Entegrasyonu yaptığınızda uygulamalar birbirine bağlanarak çok daha işlevsel hale gelmektedir. 

Yazılım geliştirici araçları ile ihtiyaçlarınıza özel akıllı uygulamalar ve iş akışları geliştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi iş süreçlerinizde Google Workspace Entegrasyonu yazılımlarını, iş süreçlerini azaltmak için kullanabilirsiniz. Zamanınız size ve sevdiklerinize kalsın istiyorsanız Google Workspace uygulamalarını entegre ederek hayatınıza dahil edebilirsiniz. Dilerseniz Google Workspace Entegrasyon Çözümleri başlığımızı birlikte inceleyelim. 

Google Workspace Entegrasyon Çözümleri

Hayatınızı kolaylaştıracak birçok uygulama Google Workspace ile artık mümkün. İçerisinde barındırdığı ve hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz uygulamaları birbirleri ile entegre ederekte profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz günlük hayatınızda dikerseniz de şirketiniz için kullanabileceğiniz bu uygulamalar yaşam tarzınızı değiştirecektir. Google Workspace Entegrasyon ile uygulamaları birbirleri ile eşleştirerek hem daha kullanışlı hale getirebilir hem de çok daha keyifli bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz. 

Avantajları saymakla bitmeyen Google Workspace uygulamaları size daha kaliteli bir yaşam sunarken, sizin adınıza her şeyi düşünerek ve sizlere bu durumu hatırlatarak günlük yaşantısınızı kaliteli hale getirmeyi hedef edinmiştir. Üstelik uygulamaların tamamı Google güvencesi ve altyapısı ile tasarlanmıştır. Buda demek oluyor ki, tüm kişisel bilgileriniz siz de kalıyor ve asla üçüncü kişiler tarafından alınamıyor. Dilerseniz daha detaylı anlatımlarımız için bir diğer başlığımızı inceleyebiliriz. 

Google Workspace Entegrasyon Çözümleri

Google Workspace Marketplace

Marketplace yani Türkçe karşılı ile çevrimiçi pazaryeri, ürün ya da hizmet bilgilerinizin birden fazla üçüncü kişiler tarafından sağlandığı bir tür E-Ticaret web sitesi olarak bilinir. Eğer Google Workspace kullanıcısı iseniz, Marketplace’ten bir çok üçüncü kişi uygulamaları ve eklentilerini oldukça kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Tüm kullanıcılarına sınırsız hizmet sunan Google Workspace sizlere Marketplace’de de oldukça fazla avantaj ve olanak sağlamaktadır. 

Dilerseniz sizler için hazırlanmış olduğumuz linkten “workspace.google.com/marketplace” Marketplace sayfasına tek tık ile ulaşabilirsiniz.  burada sizlere sunulan uygulamalara kolaylıkla sahip olabilmeniz için tek yapmanız gereken sayfayı inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda, sayfanın yönlendirdiği şekilde hareket etmek olacaktır. İçerisinde barındırdığı uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için içeriğimizin devamına göz atmanız yeterli olacaktır. 

Google Workspace API’ler

Google API’leri, kendinize özgü entegrasyonlar yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bir yazılımın başka bir yazılımda tanımlanmış işlevlerini kullanabilmesi adına oluşturulmuş yanıklar bütünüdür. Üstelik uygulama oluşturmanıza da yardımcı olur. Google Workspace’e ait uygulamaları API’lar ile de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Google Workspace Add-ons

Google Workspace Add-ons, Google Workspace’nin bünyesinde barındırdığı tüm uygulamaları ile entegre edebileceğiniz özel genişletmelere sahiptir. Bu durum add-on’lar ile size özel işlevsellik eklemek içinde kullanılabilir. Size özel oluşu bile add-on’ları tercih etmeniz için geçerli bir neden olmaktadır. 

Google Developer

Google teknolojilerini baz alarak bulundukları bölgede geliştirici etkinlikler sunan topluluklara verilen isimdir. Sizlere verdiğimiz linke tıklayarak “developers.google.com/workspace” Google Developers arayüzüne direk olarak erişebilirsiniz. 

AppSheet

Herhangi bir kodlamaya ihtiyaç duymadan uygulamalar ve iş akışları oluşturmak istediğiniz takdirde, uğrak noktanız kesinlikle AppSheet olmalıdır. İşlerinizi çok daha otomatik bir şekilde hak edebilmek için başvurmanız gereken en güvenli ve kaliteli yok olmaktadır. Dilerseniz size vermiş olduğumuz link “about.appsheet.com” sayesinde tek tık ile arayüzüne ulaşabilirsiniz.   

Single Sign-On (SSO)

SSO Türkçe karşılığı ile Tek Oturum Açma olarak çevrilmektedir. Tek kişilik oturum açmak demek kimlik doğrulama düzeni oluşturmanız demektir. Kullanıcılar bağımsız yazılım sistemlerinden hangisini seçerse seçsin tek bir kimlik ya da parola ile oturum açması sağlanır. Genel olarak kullanıldığı alanlar, Basit Dizin Erişim Protokolü ve depolanan LDAP veritabanlarında sonuçlanmaktadır. 

Google Drive Entegrasyonu

Günümüzde Google Drive uygulamasını bilmeyen kalmadı diye düşünüyoruz. Google Drive ile birçok uygulamanızı entegre edebilirsiniz. Bu durum sizlere tüm dosyalarınıza çok daha kolay bir şekilde erişme olanağı ve işbirliği yapma olanağı sağlamaktadır. 

Google Meet ve Google Calendar Entegrasyonu

Google Workspace’nin en çok tercih edilen iki uygulamasından bahsedeceğiz sizlere. Google Meet ve Google Calendar, yapmış olduğunuz etkinlikleri ve toplantıları cihazınızdaki diğer takvim ve iletişim araçlarıyla senkronize etmeye yaracaktır. Google Meet ve Google Calendar uygulamasını entegre ederek çok daha kaliteli ve birçok avantajlara sahip olarak kullanabilirsiniz. 

Apps Komut Dosyası

Çok daha hızlı ve kolay bir şekilde uygulamalar oluşturmak istiyorsanız Apps komut dosyasını deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yalnızca uygulamalarda değil yapmış olduğunuz otomasyonlarda da yine Apps komut dosyasını kullanabilirsiniz. Çok daha hızlı erişebilmeniz adına sizler için eklediğimiz linke “developers.google.com” tıklamanız yeterli olacaktır.

Google Cloud İdentity Entegrasyonu

Google Workspace ve bünyesinde barındırdığı tüm uygulamalar, Google Cloud Identity ile kolaylıkla entegre edilebilir. Kimliğinizin ve güvenliğinizin çok daha üst sınırda olmasını istiyorsanız Google Cloud İdentity Entegrasyonunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

Google Workspace for Education Entegrasyonları

Eğitim kurumları ve evde eğitim platformlarının ortak çalışmasını, ders vermenin çok daha kolay olmasını ve elbetteki öğretimin güvenliğinin üst düzeyde olmasını sağlamak için özel olarak Google tarafından tasarlanmıştır. Elbetteki Google araç ve hizmetlerinden oluşan bir ürün paketi olmaktadır. 

Sonuc

Google Workspace her alanda olduğu gibi veri entegrasyonları ile iş sürecinizde de sizlerin yanında olmaktadır. Üstelik son derece güncel ve teknolojik olmaktadır. Bu avantajlarının yanı sıra sizlere aradığınız güvenliği sunarak gönül rahatlığı ile kullanım sunmaktadır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çözümler
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.