Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeGoogle Workspace İş Çözümleri

Google Workspace İş Çözümleri

Google Workspace iş çözümleri, Google tarafından sağlanan ortak çalışmayı kolaylaştıran uygulamalarıyla her yerde hızlı, akıllı ve modern çalışmak ister misiniz?

Google Workspace ile Birlikte Ortak Çalışmayı Kolaylaştırın​

Google Workspace, eski adıyla (Google Suite for Work), Google’ın kuruluşlar için bir bütünleşik çözüm sağlayan abonelik hizmetidir. Google Workspace, birçok kuruluşlar  için çeşitli bulut tabanlı iş uygulamalarının birleşimini bir arada sunar. Bu uygulamalar arasında Gmail, Google Meet, Chat, Calendar, Drive, Docs, Sheets, Google Slide, Google Forms, Google Sites ve Keep gibi uygulamalar tek bir çatı altında toplanır. 

Google Workspace ile Birlikte Ortak Çalışmayı Kolaylaştırın​

Google Workspace İş Ortağınız Olarak Size Neler Sunarız? ​

Google Workspace’e geçiş yapmak kuruluşlar için büyük bir değişim ve sorumluluktur. Bu nedenle Google Workspace iş ortağınız olarak, kuruluşların Google kurumsal Gmail hesaplarını yönetmek, depolama işlemleri, kolay iletişim, eğitim ve destek vermek gibi birçok işlemi gerçekleştirme imkânı sunarız. Bu süreçte kuruluşlar için 4 aşamalı geçiş planımızda neler yapıyoruz;

01

Hesap Yönetimi

Google Workspace hesap yönetimini planlar ve kurulumunu yaparız.

02

Güvenlik

Tüm verilerinizi Google Workspace’e güvenli bir şekilde taşımak için, eski çalışma ortamından verilerinizin taşıma işlemlerini üstleniriz.

03

Eğitim Ve Destek

Google Workspace uygulamalarını daha etkili kullanmak için eğitim ve destek veririz.

04

Sonuç

Son olarak geçiş tamamlandıktan sonra, ortaya çıkan tüm eksikleri düzeltmek için her zaman hazır olacağız. Sorunsuz işbirliğinden emin olabilirsiniz. 

Google Lisansların Aylık Fiyatlandırma Planları

Google Workspace iş çözümleri kullanmaya hazır mısınız? Google Workspace hesabı kullanıcı başına aylık fiyatlarını inceleyin. 

Google lisanslarının fiyatlandırma planlarını detaylı bir şekilde karşılaştırmak için sadece butona tıklamanız veya formu doldurmanız yeterli olacaktır. Biz de sizinle iletişime geçelim.

 

Business Starter

Kullanıcı başına aylık 

₺61 TRY

Formu Doldurun Biz Arayalım!

Google Workspace Uygulamaların Hizmeti Nelerdir?

Google’ın güvenli altyapısı, akıllı ve güçlü zekâsıyla çalışmak, ofis ihtiyaçlarını daha verimli bir şekilde yönetmelerine ve zamanlarını daha iyi değerlendirmelerine yardımcı olur. İster ofis ister uzaktan birlikte ortak çalışmayı kolaylaştırın, her yerde ekibinizle iletişim halinde olun ve birlikte özgürce çalışın. İhtiyacınız olan her şey Google Workspace uygulamaları ile birlikte ortak çalışmanın avantajlarını keşfedin.

Gmail

Muhtemelen herkesin bir tane ücretsiz Gmail hesabı vardir. Peki, Gmail Google Workspace’in bir parçası olduğunu biliyor musun? G-mailin ücretsiz sürümüyle tamamen aynı şekilde çalışır, ancak iş amaçlı çözümlerin avantajlarına sahip olursunuz. 

Örneğin; 

Google Gmail
Google Meet

Google Meet (Toplantı)

Çevrimiçi toplantılar, günümüzde kuruluşlar için sesli ve görüntülü toplantı yapmak vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Google Meet (Toplantı) ile yapılacak görüntülü toplantılar tüm ekiple veya müşterilerle kolaylıkla iletişim kurabilme imkânı sunar. 

Peki, sağlayacağı avantajları nedir?

Google Chat

Artık günümüzde birbirimizle iletişim kurma, sesli ve görüntülü görüşme sıradan hale gelmiştir. Google Chat çevrimiçi mesajlaşma uygulaması sayesinde ister bireysel, ister işiniz için kullanın ve uygulamanın tüm özelliklerinden çevrimiçi faydalanın. 

Google Chat, bize ne gibi kolaylıklar sağlıyor?

Google Chat
Google Calender (Takvim)

Google Calendar (Takvim)

Dijital randevu planlayıcısı, her zaman yanınızda olsun. Google Calendar (Takvim) sayesinde hiçbir randevuyu kaçırmayın. Google Calendar’in sunduğu pek çok akıllı özellikleri ile  ister bireysel, ister işin için yararlanabilirsiniz.

Peki, bize faydası nelerdir?

Google Drive

Google Workspace’in vazgeçilmez bir parçası olan Google Drive, bulut depolama ve dosya paylaşım alanıdır. Çevrimiçi çalışanlar için, Google Docs, Sheets, Slides, Forms ve Keep gibi, belge düzenleme ve sunum uygulamalarına erişebilirler, çalışanlar arasında dosya paylaşımı yapabilirler. Google Drive, cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar gibi çeşitli cihazlardan tüm dosyalarına, internetin olduğu her yerde erişebilirler. Bu sayede birlikte ortak çalışma hızlı, akıllı ve modern hale gelir. Kullanımı oldukça kolay olan Google Drive her daim yanınızda olur. Google güvencesiyle dosyalarınız güvenli bulut depolama alında gizli ve şeffaf kalır.

Google Drive
Google Docs (Dokümanlar)

Google Docs (Dokümanlar)

Google Docs (Dokümanlar), Microsoft Word’ün Google sürümüdür, Google tarafından sunulan web tabanlı metin düzenleme uygulamasıdır. Google Docs özellikleri, doküman/dokümanlar oluşturma, düzenleme, paragraf oluşturma, metin renklendirme ve dokümanları otomatik kaydetme gibi işlemler yapılır. Ayrıca Google Drive paylaşım özelliği üzerinden dokümanları paylaşarak, yorum yaparak, birlikte ortak çalışmayı kolaylaştırır. Google Docs akıllı, hızlı ve verimli olması, internet bağlantısı olan her yerde ve her cihazda erişilebilir olması, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlar.

Google Sheets (E-Tablolar)

Google Sheets (E-Tablolar), Microsoft Excel’in Google sürümüdür. Google Sheets web tabanlı tablo düzenleme uygulamasıdır. Google Sheets özellikleri, elektronik tablolar düzenleme, biçimlendirme, veri türlerini belirleme, veri filtreleme, hesaplama ve otomatik kaydetme gibi işlemler yapılır. Aynı Google Docs gibi Google Drive üzerinden güvenli bir şekilde çalışmalarını kullanıcılarla paylaşarak, yorum yaparak birlikte ortak çalışma yapılabilir.

Google Sheets
Google Slides (Slaytlar) ​

Google Slides (Slaytlar)

Google Slides (Slaytlar), Google tarafından sunulan bir sunum uygulamasıdır. Google Slides özellikleri, slaytlar oluşturma, düzenleme, tasarım değiştirme, metin, grafik, resim, içerik ekleme ve slaytlar arasında geçişler yapma gibi işlemler yapılır.

 Örneğin; 

İş toplantısında ürünlerin tanıtımı hakkında sunum yapman gerekiyor. Google Slides ile slaytlar oluşturacak sunumu hazırlayabilir ve müşterilerine sunabilirsin. Ayrıca Google Meet üzerinden, sesli ve görüntülü olarak sunum yapılabilir.

Google Forms (Formlar)

Google Forms (Formlar), bir anket oluşturma uygulamasıdır. Google Forms özellikleri, anket oluşturma, anketlere soru/sorular ekleme, anket düzenleme, anket paylaşma ve anket sonuçlarını analiz ve ölçebilme gibi işlemler yapılır. Google Forms kolaylığı, Google Sheets ile entegre çalışmasıdır ve anketten gelen verileri Google Sheets tablolarda listeleme yapılabilir.

Google Forms (Formlar)
Google Sites (Siteler)​

Google Sites (Siteler)

Google Sites (Siteler), Google’ın sunduğu ücretsiz web site oluşturma aracıdır. Kullanıcılar kendi web sitelerini oluşturmak, düzenlemek için kullanır. 15 GB depolama sınırı altında kaldığınız sürece, oluşturmak istediğiniz site sayısında sınır yoktur. Google Sites, Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar gibi uygulamaları ile entegre çalışıyor. Ayrıca, Google Drive üzerinde editörler arasında, birlikte ortak çalışma yapılabilir.

Google Keep (Not Defteri)

Google Keep (Not Defteri)’den bahsedelim. Google Keep, bir not alma uygulamasıdır. Google Keep özellikleri, not alma, notları kategorize etme, liste yapma ve resimler gibi farklı içerikleri oluşturma, aklınıza gelen her şeyi uygulama içerisinde not alınabilir. Hatırlatma özelliğiyle, artık hiçbir şeyi unutma, kullanmanız için birçok neden var. 

Örneğin; 

Yoğun bir iş hayatınız var, bir proje üzerinde çalışıyorsun, görevlerini not alıp son teslim tarihine kadar liste olarak tutabilir, hatırlatabilir ve çalışmaların daha organize ve verimli hale gelir.

Google Keep (Not Defteri)​

Google Workspace
Hakkında Sorulan Sorular

Google Workspace is ortaklığı için neden sizi tercih etmeliyim?

Bu sebeplerden dolayı bizi tercih edebilirsiniz;

 

 • Deneyim: Google Workspace’i kurulumdan yönetimine kadar yardımcı olabiliriz.
 • Öneri: Google Workspace uygulamalarını en iyi şekilde kullanmak için ihtiyaçlarına göre en uygun uygulamaları seçebilir, çalışanlarınız için etkin bir eğitim programı oluşturabiliriz.
 • Destek: Google Workspace ile ilgili sorularınız olması durumunda, sizlere destek sağlayabiliriz. Örneğin, bir dosya paylaşım sorunu yaşıyorsanız, sorunun nedenini tespit edip çözüm önerisi sunabiliriz.
 • Zaman Tasarrufu: Google Workspace ile ilgili işlemleri yaparken zaman tasarrufu sağlayabiliriz.

Google Workspace hizmet fiyatları nasıl belirlenir?

Öncelikle, sizi tanıyalım ve görüşme sonrası her şey netleştiğinde, saat ücreti olarak fiyat belirlenir ve tarafınıza sözleşme gönderilir.

Hangi uygulamalar için hizmet veriyorsunuz?

Google workspace uygulamaları için verdiğimiz hizmetle;

 

 • G-mail Kurumsal e-posta “isim@sirketadi.com” 
 • Google Meet (Toplantı)
 • Google Chat
 • Chat, Calender (Takvim)
 • Google Drive (Bulut depolama / dosya paylaşım alanı)
 • Google Docs (Dokümanlar)
 • Google Sheets (E-.tablolar)
 • Google Slides (Slayter)
 • Google Forms (Formlar)
 • Google Sites (Siteler)
 • Google Keep (Not defteri)

Google Workspace eğitimi neden önemli?

Google Workspace’e geçiş yaptığında, eğitim önemli olabilir çünkü çalışanlar Google Workspace uygulamalarını daha etkin kullanmaları için eğitim kolaylık sağlar. 

Google Workspace'e geçiş sonrası, eğitim veriyor musunuz?

Evet, tabii ki Google Workspace’e geçiş yaptığınızda, size özel eğitim programı hazırlıyoruz ve Google Slayter üzerinden çevrimiçi sunuyoruz.

Google Workspace'e geçiş sonrası, destek veriyor musunuz?

Evet, tabii ki WhatsApp, Telefon ve E-Posta  üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta içi 10.00 – 17.00 ve cumartesi pazar kapalıyız.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.