Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeHakkımda

Hakkımda

Dijital ortamda hedeflerinize ulaşmanız için stratejik bir yol haritası oluşturuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre çözüm odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

Hüseyin Tekin Kimdir
Hakkımda

Hüseyin Tekin Kimdir?

HTekin dijital web çözüm ajansın kurucusu Hüseyin Tekin, 2 Haziran 1983 Hollanda doğumlu. İzmir’de dijital pazarlama ve yazılım üzerine meslek hayatını aktif olarak devam ettiriyor. 10 yılı aşkın süredir meslek hayatında birçok büyük ve küçük markalar için yürüttüğü çalışmalar ile tecrübe edinmiştir. 

Severek ve keyif alarak yaptığı mesleğinde, 2022’nin başlarında aldığı kararlar doğrultusunda ekip kurmaya karar vermiştir. Hızla gelişen dijital dünyaya katkı sağlamaya başlamıştır.

Ekibimizin dijital bilgisi ve kalitesi ihtiyaçlarınıza göre detaylı analiz ve planlama yapmaktayız. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentilerinize karşılık vermeye hazırdır.

Neden Biz?

10 yılı aşkın tecrübeye, deneyime ve bilgi birikimine sahip profesyonel ekibiz. Dijital ihtiyaçlarınıza göre projenizi dinleriz ve çözüm üretmeye başlarız.

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir

Sizi dinlemek, anlamak, firmanız ve markanız için çözüm odaklı stratejik planlama doğrultusunda ilerlemek  her zaman önceliğimizdir.

Nasıl bir çalışma sistemimiz var?

  • Bizden hizmet almak isteyen her müşteri ile proje hakkında çevrimiçi veya birebir ofisimizde toplantılar gerçekleştiriyoruz.
  • Tüm detaylar toplantıda netleştiğinde, istediğiniz hizmete göre bir sözleşme hazırlarız.
  • Sözleşmeyi kabul ettiğiniz takdirde ve ödeme gerçekleştiğinde hemen işe başlarız.

Birlikte çalıştığımız firmalardan bazıları

Sigortam Güvende Grup İzmir
Bonitam Logo
Sales Groep Logo
İzmir Renta Car Logo
Afloors Logo

Arayın ve çevrimiçi toplantı yapalım ya da ofisimize gelin birlikte en doğru kararı verelim.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.