Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeHakkımda

Hakkımda

Google Workspace yöneticisi, Google iş ortağı ve ekibimle birlikte eğitim ve teknik destek faaliyetlerinde bulunuyorum.

Hüseyin Tekin Kimdir

Hakkımda

Hüseyin Tekin Kimdir?

 HTekin Bt Hizmetlerin kurucusu Hüseyin Tekin, 2 Haziran 1983 Hollanda doğumlu. İzmir’de dijital pazarlama, yazılım ve Google Workspace yöneticisi üzerine meslek hayatını aktif olarak devam ettiriyor. 10 yılı aşkın süredir meslek hayatında birçok büyük ve küçük markalar için yürüttüğü çalışmalar ile tecrübe edinmiştir. 

Severek ve keyif alarak yaptığı mesleğinde, 2022’nin başlarında aldığı kararlar doğrultusunda ekip kurmaya karar vermiştir. Hızla gelişen dijital dünyaya katkı sağlamaya başlamıştır.

Ekibimizin dijital bilgisi ve kalitesi ihtiyaçlarınıza göre detaylı analiz ve planlama yapmaktayız. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentilerinize karşılık vermeye hazırdır.

Neden Biz?

10 yılı aşkın tecrübesi, deneyimi ve birikimiyle profesyonel bir ekibe sahibiz. Dijital ihtiyaçlarınızı dinleyip çözüm odaklı çalışmalarımıza başlıyoruz.

  • Tecrübe: Yıllar boyunca birçok büyük ve küçük marka için başarılı projelere imza attık. Sektördeki değişimleri takip ediyor ve deneyimlerimizi işimize yansıtıyoruz.
  • Deneyim: Google Workspace alanında geniş bir deneyime sahibiz. Özgün çözümler geliştirirken, en son teknolojileri ve trendleri kullanıyoruz.
  • Bilgi Birikimi: Alanında uzman bir ekibiz ve sürekli olarak kendimizi geliştirmek için araştırma yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun stratejileri belirlemek için bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir

Sizi dinlemek, anlamak, firmanız ve markanız için çözüm odaklı stratejik planlama doğrultusunda ilerlemek  her zaman önceliğimizdir.

Nasıl bir çalışma sistemimiz var?

Bizden hizmet almak isteyen her müşteri ile proje hakkında çevrimiçi veya birebir ofisimizde toplantılar gerçekleştiriyoruz.
Tüm detaylar toplantıda netleştiğinde, ödeme gerçekleştiğinde hemen işe başlarız.

HTekin ile çalışmanın avantajları nelerdir?

HTekin, 10 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibiyle müşterilere özelleştirilmiş çözümler sunar. Müşteri odaklı çalışma anlayışı, kaliteli hizmet, güncel trendlere uyum ve proje başarıları gibi avantajları vardır.

Hüseyin Tekin'in iletişim bilgileri nelerdir?

Hüseyin Tekin ile iletişime geçmek için e-posta adresi “info@htekin.com”, Whatsapp ve telefon numarası “+90 543 160 46 57” olarak kullanılabilir.

Birlikte çalıştığımız firmalardan bazıları

Sigortam Güvende Grup İzmir
Bonitam Logo
Sales Groep Logo
İzmir Renta Car Logo
Afloors Logo

Arayın ve çevrimiçi toplantı yapalım ya da ofisimize gelin birlikte en doğru kararı verelim.

İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.