Google Workspace İş Ortağınız

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

Oxa, Google Workspace İle Geniş Ölçekte Ortak Çalışmanın Önünü Oldukça Açıyor 

Oxa Google Workspace ile İşbirliği Öncüsü

Bugün sabah uyandığımda hiç dinlenmiş gibi hissederek uyanmadım. Belki size tuhaf gelebilir ama, rüyamda aksiyonlar içerisinde olduğumda hiç dinlenmiş hissedemiyorum kendimi. Böyle okuyunca komik göründüğünün farkındayım ama bazen yorgun uyanmamın sebebini gördüğüm rüyalara sebep görüyorum. Bugünde o bahsettiğim günlerden bir tanesi. Yorgun uyandım çünkü rüyamda epey aksiyon içerisindeydim. Kahve içmenin beni kendime getirerek enerjimi toplayacağına inanarak kalktım yataktan. Kahvem demlenirken öylece oyalanıyordum mutfak masasında. Gözüme masanın köşesindeki tablet çarptı. Bir anda kendimi tableti kurcalarken yakaladım. Yenilenmeye ihtiyacı vardı ama hala iş görür bir durumdaydı. Gezinirken birden bir başlık çarptı gözüme. Oxa, Google Workspace ile geniş ölçekte ortak çalışmanın önünü açıyormuş. 

Şu tarihte: Oxa, gelişen yapay zekanın destekli taşımacılığın, insanları dolaştırmanın, endüstriyel lojistik görevlerini tamamlıyor. Üstelik güneş enerjisi santralleri gibi önemli varlıkları izlemenin daha dinamik ve verimli bir yolunu sunduğu evrensel özerkliğin yaratılmasının başlıca sebeplerinden oluyorlar. Kesintisiz özerkliğe yönelik aynı vizyon, şirket olarak birlikte çalışma şekilleri de rehberlik ediyor. Bu yüzden Google Workspace’e güveniyorlar, çünkü çalışanlarını geniş ölçekte özerkliğin kilidini açmalarına yardımcı olacak doğru çözümlerle donanıyor. Özerklik, şirketleri ve kuruluşları her yerde güçlendiriyor, taşımacılık operasyonlarının gezegen üzerindeki etkisini azaltmaya yardımcı olurken, aynı zamanda işletmelerin ivme kazanmasını da sağlıyor. 

Google Workspace’i şu şekilde kullanıyorlar. 

Google Workspace İle Geniş Ölçekte Ortak Çalışmalar Düzenleniyor

Ölçeklenen işletmeler oldukça hızlı hareket ediyorlar. Google Workspace de aynısını yaparak Oxa’nın 400 çalışanı anında etkileşim kurmasına, hızlı kararlar almasına ve müşteri geri bildirimine gerçek zamanlı tepki vermesine olanak tanıyor. Yeni türde bir şirket kurma misyonlarının olduğunu da çok iyi biliyorum. Üstelik Google Workspace onlara bunu yapmak için gereken araçlarında beraberinde getiriyor. 

Google Takvim kendilerini düzenli tutarak birden fazla zaman dilimindeki görevleri ve toplantıları yönetmelerine yardımcı olur. Toronto ofislerindeki bir kişinin Oxford’daki bir meslektaşıyla bir toplantı ayarlaması gerektiğinde, bu kişi kolayca adını arayabiliyor, çalışma saatlerini görebiliyor ve programlarına uygun bir zaman dilimi bulabiliyor.

Yazılı iletişim çağımızda oldukça önem taşıyor. Hal böyle olunca iletişim önemli bir temel olduğundan, kendileri aynı zamanda yazılı iletişimin de yoğun kullanıcıları Google Dokümanlar. Bir örnek verecek olursak; toplantılar için son derece düzenli Dokümanlar oluşturarak herkesin ortak çalışmasına ve anında not eklemesine olanak sağlıyorlar. Bu özellikte oldukça beğeni topluyor. Bu durum süreçlerinin oldukça önemli bir parçasıdır ve fikirlerin kaydedilmesi ve daha geniş çapta paylaşılması için yapılandırılmış bir yol sağlıyor. Müşteri ve yatırımcı sunumları için kullandıklarını da biliyorum. Google Slaytlar, sırasında Google E-Tablolar bütçe yönetimi, kaynak planlama, tahmin ve raporlama gibi görevleri destekliyor.

Google Meet toplantılar için standart video işbirliği aracı haline geliyor. Üstelik diğer sağlayıcılarla olan abonelikleri iptal ederek yılda 20.000 £ tasarruf ediyorlar. Takvim davetlerine eklenen otomatik bağlantılar sayesinde Meet, herkesin tek tıklamayla toplantılara katılmasını kolaylaştırıyor. Önceki çözümleri hataya oldukça açık bir durumdaydı ve bağlantı sorunlarını giderirken tahmini olarak ayda 10-15 saat kaybetmişlerdi. Meet sayesinde daha önemli görevlere odaklanmak için gereken zamanı yeniden tüm azimleri ile birlikte kazandılar.

Dünyanın Hareket Şeklini Değiştirecek Yapay Zeka Destekli Tüm Çözümler

Hibrit bir iş gücüne sahip küresel bir kuruluş olarak, Google Workspace olmadan işbirliği yapmak ve eşzamansız olarak çalışmak neredeyse hiç mümkün değil. İnsanların çevrimdışı olduğu durumlar da dahil olmak üzere, gerçek zamanlı iletişim veya anında belge düzenleme gibi Google Workspace’in sunduğu yetenekleri kopyalamanın kolay bir yolu olmadığını biliyorsunuzdur. Aynı zamanda üst düzey liderlerinin işlevler arası konularda daha verimli bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanıyor ve çoğu zaman yüz yüze toplantı ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Yaptıkları iş, ekiplerinin fikir aşamasından belgelemeye, paylaşımdan geri bildirim toplamaya kadar yüksek hızda ilerlemesini gerektiriyor. Google Workspace ile bir belgenin yapısını hızlı bir şekilde oluşturabiliyor. Bununla da sınırlı kalmayarak fikirleri not edebiliyor, daha fazla girdi toplayabiliyor ve belgeyi işbirliği içinde oluşturmaya devam edebiliyorlar. Bu durum, yalnızca Google Workspace kullanılarak mümkün olabilecek inanılmaz derecede hızlı, yaratıcı ve fikir üreten bir süreç haline geliyor.

Konuya pazarlama perspektifinden bakıldığında, üretken yapay zekanın süreçlerini nasıl daha verimli hale getirebileceğini araştırıyorlar. Pazarlama ekipleri yakın zamanda kullandı Google Workspace için Gemini ölçüm raporlaması, bir kampanya şablonu oluşturmak ve haber makalelerinden sosyal paylaşımlar yazmaya yardımcı olmak. Bu sistem, tüm ekipler tarafından iş tanımları oluşturmak ve düzeltmeler yapmak için yaygın olarak kullanılır.

Şimdiye kadar gördükleri etki ve teknolojinin sorumlu bir şekilde dağıtılması ve herkesin yararına kullanılmasıyla birleşen üretken yapay zekanın geleceği konusunda oldukça heyecanlılar. Google’ın araçları işlerinde daha etkili, ortak çalışmaya dayalı ve verimli çalışmalarına yardımcı olabilirse, müşterilerinin sorunlarını daha hızlı çözebilir hale gelirler; üstelik bu, hiç düşünmeden olur. Ve gördükleri sonuçlar, otonom araç teknolojisinin evrensel olarak, güvenli bir şekilde ve halkın güvenini inşa eden şeffaflıkla konuşlandırıldığını görme yönündeki nihai hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.  Google Workspace, onları her gün destekleyerek Oxa’ya bunu başarma gücü veriyor.

Birlikten kuvvet doğar sözünün tam olarak hayata dökülmüş hali diyebiliriz bu duruma. Masanın köşesinde kalan tabletimin son şarjında bitirdikten ve bu güzel haberi aldıktan sonra bütün keyfim yerine geldi nihayet. Yataktan kalkarken ki ben gitti yerine enerji dolu yepyeni bir ben geldi. Kahvemi yudumlarken evdeki diğer işlerimi hallettim. Nihayet ofis için yola çıkabilirim artık. Yepyeni ve güzel bir gün olacağına hiç şüphem yok. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetler
İletişim bilgileri
Bizi Takip edin
Çalışma Saatleri:

Telif Hakkı © 2024 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.