Hoş Geldiniz

   0543 160 46 57    info@htekin.com  

HomeKurumsal Web Tasarım Ve Yazılım (Kodlama)

Kurumsal Web Tasarım Ve Yazılım (Kodlama)

Profesyonel web sitesine mi ihtiyacınız var? İster kurumsal web sitesi, ister, e-ticaret sitesi, isteklerinize göre hazır altyapı veya özel yazılım, siz isteyin biz isteklerinize göre ne gerekiyorsa web sitenizi tasarlayalım.

Profesyonel Web Tasarım Çözümleri

Sade, hızlı ve yönetilebilir profesyonel web tasarım çözümleri sunuyoruz. Web sitenizin görünümünü ve kullanım kolaylığını optimize ederek ve işlevselliğini tasarlayarak, bilgisayar, tablet ve mobil gibi tüm cihazlar için uyumlu çalışmasını sağlıyoruz. En önemli noktalardan bir tanesi, ziyaretçilerin web sitenizde kolayca aradıkları bilgileri bulmaları için, kullanıcı deneyimi (UX) optimizasyonu en üst seviyede tutuyoruz. Web sitenizi arama motorlarına uygun hale getirmek için, site içi SEO optimizasyonu yapıyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Çözümleri
Mobil Uyumlu Web Tasarımına Sahip Olun

Mobil Uyumlu Web Tasarımına Sahip Olun

Web siteniz akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarda tamamen aynı şekilde çalışması için, sitenizi mobil uyumlu (Responsive) tasarlıyoruz. Önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi, kullanıcı deneyimini optimize ederek, ziyaretçilerin sitede hızlı ve kolay bir şekilde gezinmelerini sağlıyoruz.

Yönetilebilir Web Site Tasarımı

Kolaylıkla web sitenizin içeriklerini yönetim paneli (CMS) ile web sitenizi kolayca güncelleyebilir, içerik ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu sayede, ziyaretçileriniz daima güncel içeriklerle  karşılaşmasını sağlar ve online varlığının sürekliliğini korursunuz.

Yönetilebilir Web Site Tasarımı
Süreç

Danışmanlık Süreci Nasıl İlerler?

01

Üçretsiz Danışmanlık

Öncelikle önceliğimiz,  fikirlerinize önem veririz, web sitenizin tasarımını sizden dinlemek isteriz.

02

Toplantı

Dilerseniz, çevrimiçi veya birebir toplantı gerçekleştiririz.

03

Web Site Planlama

Web Sitenizin planlaması bittiğinde tarafınıza sözleşmeyi göndeririz.

04

Sonuç

Teslimat için vaat edilen sürede web sitenizi teslim ederiz.

Web sitesine mi ihtiyacınız var?​

Türkiye'nin Her Yerinde Hizmet Veriyoruz

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya Türkiye’nin her yerinde çevrimiçi hizmet vermekteyiz. 

Web sitesine mi ihtiyacınız var?​

Web Tasarım Hakkında Sorulan Sorular

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yılların tecrübesi ile projenize profesyonel yaklaşırız, deneyimli çözüm odaklı bir ekibiz.

Hazır altyapı ve özel yazılım web sitesi arasındaki fark nedir?

Hazır Altyapı: WordPress, Wix, Joomla gibi web site oluşturma platformları kullanarak, sitenizi oluştururuz ve daha düşük maliyetleri olur. Bu tür platformların önceden hazırlanmış şablonları, eklentileri mevcuttur.

Özel Yazılım: PHP, ASP, JS, HTML ve CSS yazılım dillerini kullanarak, kodlanmış ve özelleştirilmiş bir yazılım kullanırız. Bu tür yazılım ile kodlanan sitelerin daha büyük maliyetleri olur.

Web sitelerinde yönetim paneli mevcut mu?

Tabii ki mevcuttur, tüm yaptığımız web siteleri yönetim paneline sahiptir. Kolaylıkla içerikleri ve görselleri düzenleyebilir, güncelleyebilir ve silebilirsiniz.

Web tasarım fiyatları ne kadar?

Teklif vermeden önce fikirlerinizi dinleriniz, dilerseniz görüntülü ve birebir toplantı gerçekleştiririz. Taraflar anlaştıktan sonra, planlama yapılır, fiyatlandırma ve sözleşmeyi mail olarak tarafınıza göndeririz.

Teslimat süresi ne kadar?

Teslimat süresi tamamen projenin içeriğine bağlıdır. Taraflar anlaştıktan sonra teslimat süresi sözleşmenin içeriğinde yazılı olarak belirtiyoruz.

htekin
İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin

Telif Hakkı © 2023 HTekin. Tüm Hakları Saklıdır.